Wpis z mikrobloga

Jakby staly auta o przeciwnej treści to jestem przekonany że byłby rozwalone w kilka dni.


@Python: na podstawie, nie wiem, wydarzeń z przeszłości? Chętnie zobaczę coś w temacie. Najlepiej z Polski, z ostatnich 20 lat, ale jeżeli to za dużo, to może być dowolny artykuł i piszę to całkowicie serio.
  • Odpowiedz
@licuri: nie wiem nie mam z nimi nic wspolnego, napisalem juz ze odnosze sie wylacznie do stanu prawnego, ale twoja glowka za mala zeby pojac, ze sa ludzie nie stojacy po zadnej ze stron tego smiesznego konfliktu xD
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: no akurat zwolennicy pro - choice nie robili nigdy aut ze swoimi postulatami, ale przykład chociażby tęczy na placu zbawiciela albo ataków na marsze równości dobitnie pokazuje, że środkowisko konserwatywno - prawicowe nie ma najmniejszego problemu etycznego z fizyczną ingerencją w cudzą własność albo wręcz cudze ciało. To raz.

Dwa. Tak jak prawicowcy uzurpują sobie prawo do rugowania określonych treści z przestrzeni publicznej, ponieważ w ich ocenie są one
  • Odpowiedz
no akurat zwolennicy pro - choice nie robili nigdy aut ze swoimi postulatami


@bacaa90: pierwsze zdanie i już nieprawda, chociaż można się kłócić o definicję "robienia aut", a spędziłem słownie 5 minut w google:

WARSAW (Reuters) - Poles took to social media and their cars on Tuesday to oppose proposals set to be discussed in parliament this week to limit abortion rights and to criminalise sex education in conservative
Usmiech_Niebios - > no akurat zwolennicy pro - choice nie robili nigdy aut ze swoimi ...

źródło: comment_1589966397UKnPsIP5qMqGmK0jv6Yw4Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: No dobrze, to zrobili. Auto z zupełnie neutralnymi plakatami. Którego zasięg był pewnie z 1000x mniejszy niż tych probarocyjnych szurów. Masz mnie, mea culpa.

Odniesiesz się do spalenia tęczy na pz, ataków na marsze równości albo chociażby niszczenia wegańskich knajp?
  • Odpowiedz
Odniesiesz się do spalenia tęczy na pz, ataków na marsze równości albo chociażby niszczenia wegańskich knajp?


@bacaa90: nie, bo nie o to pytałem XD Postawiłeś konkretną tezę, to do niej się odniosłem. Nie będę się dwie godziny odnosił do rzeczy spoza tej tezy, bo po co? 5 minut w google wystarczy. Dla mnie teza obalona.
  • Odpowiedz
Dewastacja to skrajność. Prawicowa czy lewicowa - bez znaczenia. Brakuje tylko foliowych czapeczek. W jakich czasach przyszło nam żyć. Wszędzie idioci. Debaty z idiota nigdy nie wygrasz, bo jest fanatycznie przekonany ze ma racje.
Tak wgl wszyscy sapia ze lewak prawak bla bla. Warto wyrobić własny sposób myślenia, i nie brac udziału w Tards Wars.
  • Odpowiedz
@Entelechia: No tak, tak się zaczyna. Potem pozbawianie obywatelstwa i eksterminacja bo ktoś jest ZAMORDYSTĄ. Fajnie, ale ja ciebie uważam za zamordystę po lewactwo twojego pokroju zabiera mi 50% dochodu. Ale mimo wszystko toleruję takich jak ty, niestety głupich jest więcej niż mądrych.
  • Odpowiedz
@Arwern: odpowiednie służby od lat nic nie robią. Mino, ze to są zdecydowanie obrazy gorszące. Jak ktoś napisał. Cycka pokazać nie możesz ale martwe dzieci juz tak. Skoro służby tylko potrafią walczyć ze staruszkami to ludzie radzą sobie sami.
  • Odpowiedz
@Krabowski: A ja jestem zwolennikiem wolnego wyboru. A widzisz mimo to, nie zgadzam się na takie akcje bo to nie obywatelskie nieposłuszeństwo wymierzone przeciwko władzy tylko przeciw drugiemu współobywatelowi i pogłębianie nienawiści i konfliktów co jest na rękę pisowcom. W Rzeszy też najpierw zaczynało się od niewinnego tłuczenia szyb w żydowskich sklepach bo komuś coś się nie podobało. Nie przesuwajmy niepotrzebnie granicy.
  • Odpowiedz