Wpis z mikrobloga

@saakaszi: bardzo dobrze. Jełopy stawiają to gówno najpierw na parkingu przy szpitalu a ostatnio przy przystankach autobusowych. Mnie to nie rusza ale sobie nie życzę aby moje dziecko musiało to oglądać idąc do lekarza...a niestety musi bo durnie są durniami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 116
@proceduralne: idź się spowiadać z marszczenia freda, a nie mnie zgrywasz obrońcę moralności. czas na dyskusje się skończył, te ameby z ordo iuris dialogiem ani cywilizowanymi rozwiązaniami nie były nigdy zainteresowane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@proceduralne: @thecakeisalie: Czy jeśli nie podoba mi się Twój avatar to znaczy, że mogę Cię wystalkować i pogłaskać Twój samochód siekierą? :


Gościu, a czy @thecakeisalie by miał ten Avatar na aucie czy na wykopie?
Ci debile z pro zajmują miejsca parkingowe przy szpitalach, a tych miejsc przeważnie za dużo nie ma. Do tego często zastawiają przystanki, drogi. Jeżdżą bez celu i zwiększają korki. Poza tym zmuszają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@saakaszi: Sugerowanie, że to inne poglądy. Tak samo było z Hitlerem. Ci debile to banda fanatyków, która jeśli byłaby u władzy złapałaby wszystkich za pysk i rzuciła na kolana przed episkopatem. W ich przypadku nie można sobie pozwolić na dyplomacje, bo to psychole.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@saakaszi: jak skomentowałam w dwóch zdaniach nie minęło 5 minut zanim mnie zablokowali i usunęli komentarz. A się zastanawialam czemu pod tymi postami wszyscy ich popierają i nie ma żadnych niezgodnych opinii :/
  • Odpowiedz