Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra ściągnąłem sobie na telwfon apkę #tinder i #badoo
I jestem w szoku! Te aplikację są płatne !!!
Właśnie poznałem smutno prawdę o świecie, portale randkowe służą do żerowania na ludziach słabych, naiwnych i ze zniszczoną psychiką. Jest to jedna wielka iluzja co niszczy ludzi utwierdzając ich w błędnym przekonaniu, że liczą się jedynie pieniądze #wyglad i #seks czyli nic ważnego. Największe korzyści z tych aplikacji odnoszą Ci, którzy i tak w realu nie mają problemów z powodzeniem u płci przeciwnej.
#przegryw #stulejacontent
Nie wiem czy zauważyliście #niebieskiepaski #rozowepaski , ale od kiedy pojawiły się social media to ludzie ogłupieli całkowicie i stali się puści zakłamani i fałszywi. Owszem tacy byli od zawsze, le od kiedy powstała nasza klasa #facebook #instagram te cechy się spotęgowały na tyle, że już większość osób wstyd już nazywać ludźmi bo zmienili siw w bezmózgie małpy. Patrzcie na dyskusje na forach i w social mediach. Chamstwo, cwaniakowani i śmianie się z głupot. I jeszcze jakieś żałosne teksty do dziewczyn uważanych za atrakcyjne. Przy czym to tylko zdjęcia i iluzje bo tak naprawdę takie dziewczyny są sztuczne i szpetne jak nie na zewnątrz to we wnętrzu. Z tego powodu mówię wam by stawiać nikogo na piedestale i wszyscy jesteśmy równi. NIE MA LUDZI IDEALNYCH !!!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec3f132f5c87a77924b53e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8