Wpis z mikrobloga

Pracowałam 4 lata w lodziarni. Szybko nauczylam się odpowiadać na takie zaczepki cwaniaczkom
-Dzień dobry, zrobi mi Pani loda?
-Jasne, jak tak na Pana patrzę to pewnie malego?
Mina bezcenna
Z anegdot z lodziarni to mogłabym książkę napisać
#heheszki
  • 50
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: ja to mialem sytuacje, ze laska policzyla mi 70zl za loda przypadkowo i mlwie "troche duzo jak za loda" a ona w smiech a ja takie wtf?? z czego kna sie smieje
dopeiro potem zajarzylem
  • Odpowiedz
@szajbat: Postaraj się poznać trochę ludzi i niech dojdzie do Ciebie, że każdy jest inny. Jeden się śmieje cały czas jak głupi do sera nie mając żadnych powodów, drugi ma wypisane na twarzy #!$%@? mimo tego jest zadowolony, a trzeci się lampi nie czując dyskomfortu zbyt długim kontaktem wzrokowym. Dlatego polecam odpowiadać na pytania nie dopowiadając sobie całej historii do prostego zdania, bo można się czasem pomylić, a chyba lepiej
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: Też pracowałam w lodziarni i ile razy słyszałam ten tekst to nawet nie zliczę (). Wydawało mi się, że takie rzeczy mówią tylko rubaszni Janusze, a słyszałam to nawet od gimbusów/licealistów, którzy chyba myśleli, że wzlecieli na wyżyny zabawności.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: ja pracuję w mundurówce, kto się wywodzi z tego środowiska ten wie jakie tam są czasem patologie.
Wchodzi do mnie kumpel (w wieku mojego ojca), wyciąga żółwika na przywitanie (nie możemy podawać sobie ręki ze względu na koronę) i mówi:
- pukniemy się?
ja tak patrzę na niego, patrzę i mówię:
- dla tych Twoich 30 sekund to mi się nawet kiecki nie opłaca do góry podwijać

Kurtyna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zuchwaly_Pstronk: Trzeba mieć IQ średnio rozgarniętej TCHÓRZOfretki, żeby po sposobie mowy i samego sformułowania zdania wnioskować co gość miał na myśli. Zapytał się czy zrobi mu loda, jak zrobi to mogła się zapytać za ile i jaki smak. Bo przypominam, że laska pracuje w lodziarni i tam się robi lody, co miał się zapytać czy zrobi kawke? Przecież ona cztery lata pracuje w lodziarni i dalej pytanie czy zrobi loda
  • Odpowiedz