Wpis z mikrobloga

Mój tata potrzebuje internet do pracy, bo firma która dostarczała mu internet radiowy kończy działalność, w związku z czym został na lodzie a potrzebuje bardzo neta w biurze. Nie idą tam żadne kable/ światłowody, więc zostaje internet bezprzewodowy. Znalazłem mu internet satelitarny, ale przysłali mu satelitę do samodzielnego montażu i nastawienia i nie udało się trafić na zasięg internetu (total jakieś 7h walki z obracaniem satelity na różne kąty/ azymuty). Zwracamy satelitę i tutaj pojawia się moje pytanie do was. Z jakiej sieci najlepiej wziąć teraz internet mobilny/ bezprzewodowy? Limit duży, cena mała, najlepiej jeszcze krótka umowa (im krótsza tym lepsza. Potrzebujemy ok. rok).
#kiciochpyta #internet #siecikomorkowe
  • 8
@SilentSan: może na kartę? Polecam ten starter - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety 30 GB. Pierwszy ważny 15 dni, ale jeśli w tym czasie zasilisz konto za min. 30 zł, to dostaniesz drugą paczkę 30 GB - ważną już przez rok (więcej info w [regulaminie]( https://bit.ly/2UmmkYe)).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę
@SilentSan: Jeśli tata prowadzi firmę, to ciekawym rozwiązaniem może być nasz nielimitowany Internet do biura.

Cena całkiem przyjemna, bo 60zł/m-c (a przez pierwsze pół roku opłata miesięczna to tylko 2 zł, więc prawie darmo ( ͡º ͜ʖ͡º) ).

Limitu ilościowego nie ma w ogóle, a limit prędkości to 20 Mb/s, co spokojnie powinno wystarczyć do pracy i nie tylko.

Umowa podpisywana jest na 30 miesięcy,
@T-Mobile_Polska: 20mbps tylko pobierania czy też uploadu?
Bo jak wysyłanie na poziomie nie wiem 2mbps to praca będzie uciążliwa, wysyłanie skanów pdfow itp to będzie długie przedsięwzięcie.
Sam miałem w Neostradzie 1mbps wysyłania i nie chciałbym na tym pracować.