Wpis z mikrobloga

Siemandero. Ktoś ogarniający temat #blacharka dałby radę powiedzieć jak to załatać nie bawiąc się w spawanie? #lakiernictwo jako tako mam ogarnięte, małe ogniska rudej szmaty, szpachla i te sprawy spokojnie ogarniam ale jak to zacząłem rozgrzebywać to masakra jakaś. Da radę to jakoś załatwić, nie wiem? Matą szklaną i żywicą? Bawił się ktoś tym i może poradzić? #motoryzacja #samochody Pls help
ramboo - Siemandero. Ktoś ogarniający temat #blacharka dałby radę powiedzieć jak to z...

źródło: comment_15898342907fk7LWfN8sK6vn5eI6qS3R.jpg

Pobierz
  • 35
@glassmice: No to jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dość że artysta to jeszcze amator
@Kristesherez: Ale to drogo będzie XD
@goferek: Dokładnie to planuję, tylko nie wiem jak się do tego zabrać
@Crow7422: Chcę to zrobić właśnie raz a dobrze, tylko że tanio XD
@Karbon315: Dokładnie tak chyba zrobię, a masz jakieś porady jak to wszystko nakładać? Szpachla jest dość gęsta i
@ramboo: @r4do5 mówi najsensowniej, tego nie ma sensu lepić, najprościej cały ten element #!$%@?ć i wstawić nowy, za reparaturkę dasz mniej jak stówę i masz pewność że element będzie świeży i nie zgnije od razu
@Pangia: Hmm, no fakt, właśnie znalazłem za 120 za reperaturki na dwie strony z dostawą, kombinując z matami i żywicami pewnie wyjdzie podobnie, a te reperaturki trzeba wspawać, tak? Czy jakoś się to przykręca czy coś?
@ramboo: nie no, a widziałeś jakieś auto, żeby miało progi czy błotniki poskręcane śrubkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to masz po prostu element do auta który wstawasz za coś co wygniło na amen, a blachy w aucie łączy się głównie spawami