Wpis z mikrobloga

Siemandero. Ktoś ogarniający temat #blacharka dałby radę powiedzieć jak to załatać nie bawiąc się w spawanie? #lakiernictwo jako tako mam ogarnięte, małe ogniska rudej szmaty, szpachla i te sprawy spokojnie ogarniam ale jak to zacząłem rozgrzebywać to masakra jakaś. Da radę to jakoś załatwić, nie wiem? Matą szklaną i żywicą? Bawił się ktoś tym i może poradzić? #motoryzacja #samochody Pls help
ramboo - Siemandero. Ktoś ogarniający temat #blacharka dałby radę powiedzieć jak to z...

źródło: comment_15898342907fk7LWfN8sK6vn5eI6qS3R.jpg

Pobierz
  • 35
@Pangia: Jak poskręcam to będzie poskręcane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, dzięki, jeszcze rozważę partyzantkę z matą i żywicą, ale chyba jednak pora szukać kogoś z migomatem, i zabierać się za wycinanie zgnilizny
@ramboo: Raz jakas #!$%@? zdezak mi przyrysowala na parkingu, to pojechalem dobrac kolor farby do lakieru i odmalowalem, bo w sumie uj to nie blacha tylko plastik. Od tamtej pory juz sam nic nie robie z takimi rzeczami przy aucie, bo potem powstaja takie wpisy. xD
Ale trzymam kciuki Miras, jeszcze to naprawisz! ()
@BananowySok: Nie raz nie dwa sam lakierowałem, i plastik i blachę, tylko zrobić to porządnie, i wyglądało nienajgorzej, po spolerowaniu to jak ktoś nie wiedział gdzie było robione to na pierwszy rzut oka bez śladu. Ale taka dziurwa to już inna sprawa
@ramboo: No jak spolerowalem to jako tako to wygladalo, gorzej z bliska. Ale i tak stwierdzilem, ze wole sam nic nie #!$%@?. Za drogie auto z ladnym lakierem by sie bawic w robotki chaupnicze na nim. Jedynie ceramike polozylem po polerce ostatnio, jakos nie mam pewnej reki do takich rzeczy. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ramboo:
Opcja tanio i szybko na 2 lata :p.pianka jedna paczka na to szpachla i jedziesz
Opcje b repeaturka na nity średnio będzie wyglądać ale zadziała
Opcja C flaszka i repeaturka do kumpla spawacza no to już na porzadnosci