Wpis z mikrobloga

  • 143
@lakukaracza_ Kto mógł to przewidzieć, że 500+ przez 5 lat nie wystarczy aby kupić dziecku tani komputer do obsługi edytora tekstu. Szok, niedowierzanie, tysiące pytań bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Variv: a spróbuj dobrozmianowcom zwrócić uwagę, że odkładając 20 zeta miesięcznie z 500+ masz dzisiaj całkiem fajny poleasingowy, markowy laptop albo stacjonarkę z nowym monitorem, to im ciśnienie tak skoczy, że lepiej się z nimi wcześniej z nimi pożegnać.
  • Odpowiedz
Zwolnienie z VAT gdy wspierasz patole co nie umiała przez tyle lat kupić kopma za 500+


@lakukaracza_: Komputer trafi do dziecka a nie jak 500+ do starych.
Nie piszę nic na temat słuszności socjalu czy 500+ - jedynie stwierdzam fakt, że w obecnej sytuacji, sprzęt komputerowy jest potrzebny dzieciom, żeby mieć dostęp do edukacji.
  • Odpowiedz
... nosz #!$%@?&a !!! ... czyli mój potwór z i7 i 32 GB ramu z 2013 nie nadawał by się dla Bombelka ? xDDD


@RobertKowalski: Po prostu musieli wstawić jakieś jasne zasady dotyczące tego, co może być darowane a co nie. W jaki inny sposób urzędnik miałby zweryfikować, czy jakaś firma nie utylizuje w ten sposób złomu elektronicznego?
  • Odpowiedz
odkładając 20 zeta miesięcznie z 500+ masz dzisiaj całkiem fajny poleasingowy, markowy laptop albo stacjonarkę z nowym monitorem


@krytyk__wartosciujacy:
Poleasingowy komp może jeszcze ujdzie, ale nowego monitora do tego komputera nie kupisz.
20*12*5 = 600zł.
Ale nawet odkładając #!$%@? 100zł jeden banknot miesięcznie można już kupić dziecku nowy,
  • Odpowiedz
nosz #!$%@?&a !!! ... czyli mój potwór z i7 i 32 GB ramu z 2013 nie nadawał by się dla Bombelka ? xDDD


@RobertKowalski: mój jeszcze starszy,
a i7 zastąpione w sumie Xeonem ale z 2011 (W3690) wiec padaka
i RAMu tylko 24GB...

Szkoda gadać
  • Odpowiedz