Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

wolontariuszka już raz namówiła kobietę będącą w zagrażającej życiu ciąży na zmianę decyzji, a ta nie przeżyła.

sprawdź kogo bronisz, bo przeczysz temu co ona pieprzy w jej obronie, przy okazji zobacz co chciała przeforsować godek ostatnio
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: no ok ma urodzić i co dalej? Super spełnienie marzeń bycie w sierocińcu (jako prawak pewnie na domiar złego jesteś przeciw adopcjom przez np pary homoseksualne) bądź tym gorzej zostanie w domu gdzie własna matka cię nienawidzi, gdzie np warunki nie pozwalają na utrzymywanie dziecka, w takich okolicznościach wolałabym się nie urodzić.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: pierwsze możliwe że fejk, nie mam zamiaru się sprzeczać jeżeli nie mam pewności, a wszystkie "artykuły" są wrzucane przez szurów z lewej strony, Kaja Godek z kolei to realna osoba która robi dokładnie to o czym pisze i czym tak bardzo gardzę
  • Odpowiedz
Ona z góry mówiła, że nie chce mieć dzieci, że byłaby najszczęśliwsza gdyby była bezpłodna i nie czuje żadnego instynktu macierzyńskiego.


@fuechsinn: Mogła jechać się wysterylizować. Nie należy ruszać obecnego kompromisu. Ani liberalizować, ani zaostrzać.
  • Odpowiedz
@Krzyzowiec: No pięknie miras. Klasówka w szkole średniej już zaliczona, dodaj proces mikroskopowania i sporządzanie preparatu mikroskopowego i masz 5 z plusem na lodówkę do powieszenia.

Powiedz mi teraz kochanieńki co to ty tam sobie pod tym mikroskopem w pokoju oglądasz co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@doveo przede wszystkim żenada, że trzeba gdzieś z tym w ogóle jechać, bo w tym ciemnogrodzie to już nic nie można.
A nie, przepraszam można siedzieć na dupie, nie pracować, płodzić dzieciaki bez zastanowienia i zgarniać zasiłki i 500+, to jak najbardziej.
  • Odpowiedz
przede wszystkim żenada, że trzeba gdzieś z tym w ogóle jechać, bo w tym ciemnogrodzie to już nic nie można.


@fuechsinn: Własnie. Szkoda, że ciemnogród tak zawzięcie nie walczy o sterylizację jak o aborcję na życzenie.
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Sterylizacja, łatwiejszy dostęp do tabletki dzień po i aborcja na życzenie nie będzie potrzebna. Czy wyboru nie dokonuje się już, decydując się na seks? Najwyraźniej nie rozumieją, że seks nie służy tylko do przyjemności, ale jest ściśle związany z rozmnażaniem.
  • Odpowiedz