Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak być PEWNĄ SIEBIE przy jednoczesnym byciu brzydką? Brzydką czyli: zrobiłaś co mogłaś, wyszorowałąś się, wyperfumowałąś, zapodałąś fryzurę, makijaż, czyste, estetyczne i niewulgarne ubrania, nawet paznokcie pomalowałaś, założyłaś jakiś łańcuszek czy inne bransoletki, usmiechasz się nawet czasem, otyłości nie posiadasz w pakiecie i nadal otoczenie cię ma za brzydką? Nie masz pieniędzy na przemeblowanie twarzy, jak więc żyć by znaleźć sie w gąszczu ludzi? Bez pewności siebie nie da się zrobić NIC, wiem, bo mam zerową pewność siebie. Pytam serio kobiet w typie urody, który sie nie podoba ludziom, jak udaje sie wam pracowac i żyć? Bez wstydu? Dobrze wiem, że jesteśmy warte dobrych rzeczy, ale świata nie zmienimy. Jak sobie radzicie, że jest ok? No i pytanie, dlaczego musimy sobie przemeblowac twarz by ludzie nas lubili? To jest chore. #logikarozowychpaskow #uroda #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec22163f5c87a77924b5077
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak być PEWNĄ SIEBIE przy jednoczes...
źródło: comment_1589783919lAifK6QpbJduy4Xqd7gGnl.jpg
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: czesto myslę sobie "xD" i ze nie mam nic do stracenia (poza chwilowym wstydem przez wygłupienie sie). Łażę w polarze przy ludziach, w za duzych spodniach, garbie sie, mam dosc brzydką twarz. I coz, jesli nie chcą patrzec - to nie. Nie chce mi sie starać, wygodniej mi tak jak jest. Całą swoją wartość opieram na zainteresowaniach xD