Wpis z mikrobloga

Wreszcie udało mi się posprzątać i skończyć trochę prac, także wrzucam update #strycharium

Ciężko to zmieścić tym telefonowym obiektywem na jednej fotce już :)

Z ostatnich rzeczy to zrobiłem podeścik na sprzęt foto - połączony z podestem na stateczniki - za terrarium. Z palet to skręciłem :)

Jeszcze jakieś miejsce na zegarki wymyślę :)

#terrarystyka #diy #hobby #chwalesie
Jarczur - Wreszcie udało mi się posprzątać i skończyć trochę prac, także wrzucam upda...

źródło: comment_15897062539PNzRPS2fOngvXyjmdnFCP.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarczur: ja wiem że to jest "tylko" ocieplenie, zawsze mnie ubawia podejście w stylu "a co to za filozofia, styropian / piana i jest ciepło". Nie mówię że umiem to policzyć, ale wiem żeby tego nie robić "na chłopski rozum".

Możesz tam mieć sporą wilgotność, jeśli piana jest otwartokomórkowa to przepuszcza wilgoć, ta może się imo skraplać od wewnątrz na zimniejszym dachu. Nieprzepuszczalna będzie się pocić na wierzchu, jeśli wentylacja
  • Odpowiedz
  • 0
@fukken: chyba średnio tutaj działa to rozumowanie na chłopski rozum bo mieszkam tu już ponad rok i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Na strychu jest bardzo sucho.
  • Odpowiedz
@Jarczur: Ale zajebiste! Sam jestem na etapie planowania terra room, ale regały to będzie jedyny element wystroju. Jakie zwierzaki będziesz trzymał?
  • Odpowiedz