Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje czy też wypok z portalu że śmiesznymi obrazkami zamienil się w ostatnim czasie w mało ciekawy portal polityczny, gdzie użytkownikom zmieniają się poglądy jak zawieje i są oni podatni na manipulacje z każdej strony? Nagle wszyscy porządni obywatele z wypoku zaczynają słuchać trójki, chodzić na prostesty, a jednocześnie wypytują o porady jak wziąć i sprzeniewierzyć różne zapomogi państwowe dla firm, bony turystyczne, itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takaprawda #wykop #podwojnestandardy
Pobierz ArnoldZboczek - Czy tylko mi się wydaje czy też wypok z portalu że śmiesznymi obrazka...
źródło: comment_1589696613v91awuXyRB3RAPPDoODg4v.jpg
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ArnoldZboczek: wykop nie jest jakimś elitarnym społeczeństwem, on po prostu dobrze obrazuje przeglad poglądów jego użytkowników, a ci są bardzo różni. Wszelkie popularne i głośne w kraju tematy widać tutaj jak na dłoni. Kiedy głośnego tematu nie ma, wtedy ludzie zajmują się swoimi zainteresowaniami.
@ArnoldZboczek niestety blokowanie niektórych # tylko częściowo załatwia sprawę. Problemem są zorganizowane grupy wykopków (każdy wie o kogo chodzi) które ambicjonalnie podchodzą do wykopywania/zakopywania określonych treści. Najśmieszniejsze jest to że ci ludzie serio myślą że wykopowa krucjata światopoglądowa ma jakiś wpływ na realne życie lol Jeszcze to wzajemne wytykanie 60gr za wpis XD jestem tu już tylko może dla kilku # które mnie interesują
@ArnoldZboczek Dokładnie , zgadzam się z Tobą w 100%. Podobnie było z wirusem , na początku chcieli każdego ukamienować kto śmiał wrócić z zagranicy do kraju , a teraz mówią że to gownowirus i czemu nadal wszystko zamknięte . Wrzucisz mem z trzaskowskim , jesteś #!$%@? pisiorem nawet gdzie masz zupełnie inne poglądy , kiedyś tak było jak coś się wrzucilo na PiS ,to że jesteś platformersem , ha tfu , dlatego
@ArnoldZboczek już lata temu był najazd politycznych trolli. Na innych portalach dostawali bany to przyleźli też tu krecić gównoburze. Wykop przed wyborami był tak zasrany polityką że moderacja domyślnie dała tag na czarną i jak ktoś chciał widzieć politykę to mógł sobie wyłączyć w profilu. Przez to powstały niemal dwa wykopy-normalni ludzie oraz gdzieś prawie niekontrolowani debile i fanatycy wszystkich opcji politycznych.
Czasem gówno z polityki przebija do innych znalezisk. A najbardziej
@ArnoldZboczek: To twoje pierwsze konto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli tak to muszę cię zmartwić, ale wykop zawsze był mocno polityczny. Z tym że 10 lat temu było tu zdecydowanie więcej Korwina KNP, Wolności i innych tworów :D