Wpis z mikrobloga

Elo! Zmatchowało mnie z jedną loszką na #tinder dokładnie w czwartek. Fajnie się z nią pisało, widać było, że jest zainteresowanie na spotkanie z jej strony. Mieliśmy się jutro spotkać, ale laska nie odpisywała od piątku, pomimo obietnic, że się spotkamy. To postanowiłem że napiszę jej co sądzę o jej #!$%@?, a ona mi napisała coś w stylu "jeden dzien mnie nie bylo i takie cos xd". #!$%@?łem parę bo sie #!$%@?łem. Pytanie do różowych, albo i nie tylko: mam w to uwierzyć czy znalazła sobie innego czyt. chada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 23
@Tito93: jak się umówiliście to dopóki nie odwołała to teoretycznie macie randkę. kwestia jest co knuła.. od piątku czyli od wczoraj, więc nie tak długo. inna kwestia to to że na normalne wiadomości miała #!$%@? a jak jebnąłeś jadem to nagle znalazła czas, więc w sumie wiesz jaka jebnięta jest..
testują non stop, czyli musisz mieć isę na baczności zawsze
@Tito93: Rozumiem że umówiliście się na jutro na konkretną godzinę tak? Więc trzeba było tylko przed spotkaniem napisać żeby potwierdziła przybycie i tyle. Jak nie potwierdzi to usuwasz parę i nara bez kręcenia dram. Tak się powinno robić. A ty pisałeś do niej w miedzyczasie mimo że nie odpisywała. Po kilku wiadomościach wygarnąłeś jej to i pokazałeś jaki jesteś zdesperowany. Tak się nie robi. To odpycha.
@miras_smyras: Prawda jest taka, że nawet na fejsa nie chciała przejść jak był temat spotkania. Godzina ani miejsce spotkania nie było znane, więc tylko na papierze mieliśmy się jutro spotkać - a gdzie dokładnie to nie było wiadome; wzięła mnie chyba na przeczekanie, dlatego ją olałem
@Tito93: może miała właśnie doświadczenia trochę z takimi #!$%@? co potem na fejsie jej męczą bułę i wolała po spotkaniu zweryfikować czy jesteś normalny itd.
trzeba było ustawić konkretny dzień, miejsce i godzinę i cisza w eterze.. pytanie o hobby mogłeś zostawić na randkę.
darmowa lekcja na przyszłość.
@Tito93: ogólnie to po jednym dniu bym nie skreślał, może była u matki na działce, albo ze starym pojechała na ryby ¯\_(ツ)_/¯ ale nie oszukujmy się, ludzie w tych czasach chodzą z telefonem nawet do kibla, więc bajki że helo, nie siedze cały czas na tel to bzdura
dlatego lepiej usunąć tą apkę albo trolować różowe, innego sensu to teraz nie ma :p
@Kowixx: sugerowanie że nie ma racji, znajoma ma konto na Badoo od dwóch tygodni i nawalone 1600 polubień, a wcale nie jest też nie wiadomo jak piękna, ot zwykła dziewczyna, może się umawiać codziennie z innym a i tak jej życia nie starczy na to