Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LukasRR: Nie popieram wykorzystywania mediow publicznych do promowania szkodliwych ideologii.
Nie podoba mi się ze np w wiadomosciach pomija sie czy wybiela afery PiS ale pokazywanie nienormalnosci jako cos normalnego też nie powinno miec miejsca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LukasRR: A propos cenzury. Wlasnie jakis fan KO mnie zablokowal w innym wątku bo napisalem, że najwazniejsze by nie glosowac na KO i Tuska xd
To tyle jesli idzie o cenzure ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@worldmaster: Przecież te osoby nie znikną magicznie jeśli nie będziesz ich pokazywał w tv, jeśli kiedyś nie będą pokazywać w tv katolików bo ktoś uzna, że to szkodliwa ideologia też to będziesz popierał? Nie wiem co to ma na celu, boisz się że nagle ktoś uzna, że jest kobietą od oglądania telewizji? Ludzie są i zawsze byli różni, nie zmienisz tego cenzurą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LukasRR: Jesli jest za duzo ideolo katolickiej w publicznej to tez nalezaloby to wyprostować.
Natomiast widzę roznicę w promowaniu ideologii a jej istnieniu. Nie mam nic do osob odmiennej orientacji czy innymi zaburzeniami o ile nie probuje mi sie wmowic ze to jest normalne. Tolerancja wobec innosci spoko. Tolerowanie wciskania mi jakiejs ideologii czy to gender czy katolo już nie przejdzie.
  • Odpowiedz