Wpis z mikrobloga

@worldmaster: pewnie ktoś z prowadzących jakiegoś programu w tv zdradza swoją żonę a inny defrauduje pieniądze. Tak samo jak ta dziewczyna, nie mówią oni o tym na wizji, tylko wiadomo o tym z internetu. Czy to jest promowanie zdrady albo przestępstw finansowych?
Tak samo z reszta w filmach. Lubie ten zarzut, ze osoby homoseksualne pojawiają się w filmach zdecydowanie częściej niż wynikałoby to z ich udziału w społeczeństwie, wiec to
  • Odpowiedz
@stefan_1971 ciekawe co gdybyś miał w rodzinie taka osobę ( ͡º ͜ʖ͡º) nie mówię o dewiantach którzy zmieniają płeć bo im odbija i chcą sobie nagle coś zmienić w życiu. Mówię o tym ze miałbyś siostre, kuzynkę, corke ktora/ktory od urodzenia bawi sie "nie tymi" zabawkami co trzeba i woli ubranka rowniez "nie te" - i robi to uporczywie od urodzenia. Co wtedy? Przeciez to by
  • Odpowiedz
@Cineczeq:
Nawet nie wiem, co chciałeś powiedzieć, ale jeśli masz jakiekolwiek naukowe dowody to dawaj. Albo zróbmy tak - jeśli mi przedstawisz jakikolwiek naukowy dowód pozwalający jednoznacznie odróżnić transseksualizm w twoim rozumieniu od choroby psychicznej, to ja wysyłam na mirko posta z przeprosinami i wysyłam 2000 złotych na konto dowolnej fundacji pomagającej osobom transseksualnym. Zgoda? Czekam już na taki dowód jakieś 2 lata i nic. Tylko wyzwiska (
  • Odpowiedz
@R187:

Kobieta, u której "występuje zgodność pomiędzy płcią przypisaną w chwili narodzin, jej ciałem i jej osobistą tożsamością".


Czyli zdrowa psychicznie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Del: ale z czym do mnie? Bo moim zdaniem źle, że cenzuruje kogokolwiek i nie obchodzi mnie orientacja, tożsamość płciowa czy wyznanie danej osoby.
  • Odpowiedz
Każdemu takiemu prawicowemu dzbanowi pozostaje zyczyc by ich dzieci albo ktos z rodziny byl nieheteronormatywny, jestem ciekaw czy byscie powiedzieli im to w twarz, ze sa dewiantami i zbokami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoja droga smieszy mnie tez to, ze tak nienawidzicie muzlumanow, a idealnie pasujecie do tamtej kultury zrzucania ludzi z dachu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaroty: Spoko, nie do Ciebie personalnie. Po prostu podpiąłem się pod Ciebie, bo jesteś OPem. Nie będę każdego marudy wołał, bo by mi nerwy na czytaniu tego wysiadły. :)
  • Odpowiedz
Ale sie #!$%@? nie.Katotaliban pelna geba co mnie obchodzi co ona ma w majtkach.Chce obejrzec calosc jezeli spoko prowadzi to mam to gleboko w dupie czy ona jest trans/homo/hetero czy wgl identyfikuje sie jako przybysz z kosmosu.Prawactwo na prawde jest #!$%@? skoro oceniaja czyjś wystep po plci.Chce obejrzec jak prowadzi a nie ja ruchac.Taka cenzura to juz iest naprawde Orwell.Czekam na powolanie ministerstwa prawdy.(°°
  • Odpowiedz