Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 638
Każdy się skupił na tym że transka, a tu chodzi o to że tvpis nie może przerywać programów reklamami (°°
  • Odpowiedz
Wolę sam przełączyć na inny kanał niż żeby jakieś cepy w TVP mówily mi co i kiedy mam oglądać, ale widzę że co poniektórzy tutaj lubią mieć światopogląd na tacy
  • Odpowiedz
@Cyfenotryna: właśnie, robi tutoriale makijażowe na youtubie i jest znana z tego, że dobrze to robi, a nie dlatego, że jest trans. z tego co pamiętam, to ujawniła się, bo ktoś się dokopał do tej informacji i i tak byłoby o tym w mediach. no promowanie lgbt w #!$%@?, naprawdę, powinna schować się do kanału i już nigdy nie wychodzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Flypho: Jaka nowomowa? Cis i trans to słowa używane obok siebie od dawna w chemii:

Izomeria geometryczna często występuje w cząsteczkach mających wiązania podwójne, ale dotyczy także rozmieszczenia w cząsteczkach cyklicznych wszelkich innych podstawników. Przedrostki cis- i trans- wskazują na usytuowanie podstawników (parami identycznych) po tej samej lub przeciwnej stronie cząsteczki. W nazwie izomerów geometrycznych przedrostki te stosuje się dla prostych cząsteczek.
  • Odpowiedz
@R187:
Myślałem na początku, że żartujesz, ale ty chyba naprawdę w to wierzysz xD. Chciałbym cię teraz prosić o naukowe wyjaśnienie tego, kim jest "cis kobieta", bo ja znam tylko definicję kobiety.
  • Odpowiedz
@good_excuse: Czyli okazało się że mężczyźni są lepsi od kobiet nawet w robieniu makijaży XD
Niech jeszcze jakiś naukowiec (rodzaj męski ofc) opracuje hodowlę dzieci poza łonem i poważnie skończy się jakakolwiek rola pięknej płci bo roboty i vr powoli doganiają rzeczywistość...
  • Odpowiedz