Wpis z mikrobloga

Pociąg seksualny istnieje, to fakt nie zaburzenie. Są ludzie dla nas atrakcyjni i nie wpisujący się w nasze gusta, to fakt nie wypaczenie. Są ludzie, którzy powodują w nas fascynacje, są tacy, którzy wzbudzają obrzydzenie.

Wykop to miejsce zasiedlone przez przeważającą liczbę mężczyzn. Co daje mi w zupełności obraz męskich fascynacji i przemyśleń, uważam, że pośród dosyć zróżnicowanej grupy. Ile to ja się naczytałam jak to panowie narzekali, że kobiety są surowe w ocenie męskiego wyglądu. Jak to uważnie swoimi przebiegłymi ślepiami, patrząc od góry w dół są w stanie zauważyć inicjujące się zakola, prey eyes czy też słabo zarysowaną szczękę.

"Kobiety to coorvy, tak bezlitośnie oceniają męski wygląd. Nie mam szans na związek, dla chada to". Tak to jest dla chada, a nie dla debila. Przyjrzyjmy się zatem owym debilom. Nigdy nie spotkałam się wśród kobiet z tak bezczelnymi, aroganckimi komentarzami na temat męskiego wyglądu. Ani na kafeteriach ani innych badziewiach czy zdegenerowanych grupkach facebookowych. Kobiety również nie spędzają takich ilości wolnego czasu jak wy #niebieskiepaski co siedzicie na instagramach, tinderach, no wszelkiego rodzaju maści portalach czy mediach, aby sobie poprzewijać i poprzeglądać dziewczynki. Co wam to robi w głowach? Bagno, bo później patrzycie się na kobiety wyciągając na światło dziennie jakieś nieistniejące, wyimaginowane skazy, bo nie każda kobieta wygląda jak ponętna arabka z gęstymi brwiami i rzęsami. To, że sami macie bebzon jak baba w ciąży wam nie przeszkadza.

Mam kilka takich sytuacji, które przydarzyły się bezpośrednio mojej osobie. Jedna z najśmieszniejszych, to kiedy ulany wykopek ( bo był i zapewne nadal jest gruby jak wieprz i z chęcią bym go oznaczyła, ale rozsądek mi zabrania ) przywalił się do tego, że mam grzywkę nierówną. Szkoda, że tak rzadko patrzył w lustro i nie widział, że mu się podgardle robi i niedługo po niego rzeźnik przyjedzie, żeby kichy kręcić, bo do tego się tylko ten upodleniec nadaje. Oczywiście dał mnie na czarno, bo on może negatywie komentować ja natomiast już nie mogłam księcia obrazić. Taki jest wasz obraz. Czasem mam wrażenie, że naprawdę atrakcyjni mężczyźni potrafią zauważyć w kobiecym wyglądzie więcej pozytywów i dać jakiś komplement ( szczery, nie wymuszony ) niż ulaniec z borsuczą mordą, który zawsze będzie dużo piał i na własne oblicze nie zważy. RiGCz-u takie osoby zapewne nie posiadają.

Kolejną kwestią jest chora, obsesyjna czynność w przeglądaniu #ladnapani #prokuratorboners czy innych tego typu pierdół, oczywiście dla degeneratów, bo człowiek z godnością i rozumem tego nie robi. Bo jak już pisałam, tylko debil cieszy się jak głupi do ości na widok gołej dupy czy cyców. Uważam, że żadna #rozowepaski nie powinna krzywdzić się poprzez zadawanie się z takimi lichwiarzami. Oczywiście zaślepione kobiety nie posłuchają, bo czasami wystarczy tylko słówko, mały komplement i taka dziewczyna myśli, że jest dla tego chłopaka ważna, jest całym światem. Kiedy to taki lichwiarz bierze co tylko może, żeby poruchać i później odłożyć z powrotem. Ile to ja już słyszalam to słynne "poużywaj jak możesz i się nie przejmuj". No tak panowie, świetne rady sobie dajecie.

Do tego mamy również bogaty katalog panów z #divyzwykopem Najlepsi są ci co nigdy nie ruchali i w opresji uciekającego czasu jak najszybciej chcą wsadzić w szynkę, bo to niemęskie nie widzieć warg sromowych, ojej. A później tacy panowie tak jak niegdyś dosyć popularny członek tagu #przegryw którego ponownie tagować, nie będę, bo mam za dobre serduszko, chodził sobie na divy, golił jaja i robił rozrywkowe ankiety na temat tego czy lepiej mu z wąsem czy bez.
No najlepiej byłoby ci z mózgiem, chłopaczku. Oczywiście opisy jego wyuzdanych akcji i tego jak sobie przebierał w co lepszych divach, pomimo skasowanych już wpisów, nigdy z mojej pamięci nie wyjdą. I proszę państwa taki degenerat ma teraz dziewczynę i był tak zdesperowany, żeby ją znaleźć, że głowa mała. Nawet pamiętam jak narzekał na jej włosy. No cóż zapewne divy miały ładniejsze, ale się chłopaczkowi nie opłacało w dłuższej perspektywie płacić, bo był tylko po zawodówce a wyrwał nieśmiałą studentkę. Biedna dziewczyna.

Nie dziwi mnie ten skrajny ruch feministyczny, który nam się w Polsce stworzył. Po części rozumiem, że kobiety po licznej represji na temat swojego ciała i tego jak mają się prezentować, żeby zadowolić takie ludzkie szambo jakimi są teraz mężczyźni, robią body hair movement, fat positivity w tym body positivity. Ileż to można zważać na opinię mężczyzn co jest w nas nie tak. Wolność pod tym względem, czyli uwolnienie się od hańbiących próśb o to jak ma wyglądać damskie krocze czy inne części ciała jest o wiele lepsze, bo wyglądasz tak jak tobie wygodnie i dobrze a nie tak jak degenerat sobie zażyczy.

Wypełnianie waszych próśb, wchodzenie z wami w związki jest niezaprzeczalnie nie warte próby. Bo z góry taka kobieta jest położona w pozycji zapchajdziury. Do zapchania waszych fobii, lęków czy chęci sprawdzenia jak smakuje cipka. Smakuje jak Surströmming.

Wspierajcie się dalej chłopaczki na tagu #przegryw przesyłając zdjęcia ładnych pań, bo to przecież poprawi wam samopoczucie. I to jest waszym zdaniem męskość? Mężczyzna potrafi wziąć życie w swoje ręce i przeciwstawić się fatum, które go spotkało a nie płakać po kątach i przeglądać gołe dupy w internetach. I ludzie nie są idealni, ja to wiem. Ale wasz płaskomózg wykracza poza wszelkie jednostki chorobowe związane z niedoborem szarej istoty.

No cóż, koło przegrywu nawet nie staliście, bo największym przegrywem są kobiety, które zauważają ten cyrk i nie chcą w nim uczestniczyć. Niestety większość pań tego nie widzi, bo woli się łajdaczyć i atencjonować. I tak karuzela się kręci.
Czekam na fale nienawiści i bluźnierstw pod moim adresem łącznie z groźbami na pw, jeżeli oczywiście będziecie mieli czas, bo trzeba najpierw zaplusować gołe cycuszki nastolatek.
Powodzenia w życiu.

#zwiazki
dupa_karuzela - Pociąg seksualny istnieje, to fakt nie zaburzenie. Są ludzie dla nas ...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CZARNYCZAREK: czyli idąc twoją analogią jeżeli ja nie mogę znaleźć odpowiedniego partnera bo żaden nie chce na mnie spojrzeć to też powinnam pójść na roksę albo pozwolić żeby mnie wyruchał jakiś stary żul, bo przecież kobieta zawsze ma jakiś popyt wiec nawet jak jest ble to paru meneli się znajdzie. Swoim komentarzem pokazujesz że reprezentujesz taki typ mężczyzn o których tu pisałam. Byle zaruchać bo jak szara myszka go nie
  • Odpowiedz