Wpis z mikrobloga

@mat888: to znaczy nieudacznikom i nierobom, a nie "zwykłym ludziom". Wymiotować mi się chce ilekroć słyszę o tej propagandzie PiSowskiej jak to pomagają zwykłym biednym niewiniątkom o czystych serduszkach. No tak, socjal najważniejszy. Po prostu jest to hajs podatnika dla ludzi, którzy nie potrafią w życiu nic i obwiniają o to innych. Oto dlaczego powiedzieć "zwykłym ludziom" jest tu nie na miejscu.
A to nie koniec. Bo słowo "dali" też jest
@WedrowiecAtte: ale się nakręciłeś. A ja tylko napisałem czemu pis ma władzę. Zwykłym ludziom czyli ludziom bez władzy-a takich jest najwięcej w społeczeństwie, kto tą grupę urobi ten wygrywa. PO tego nie rozumiało i przegrało wszystko na wiele lat.
@OCIEBATON a moim zdaniem mamy nijakich kandydatów :) którzy nie reprezentują zbyt wiele jeśli chodzi o wiedzę gospodarcza, ekonomiczna, prawna. A jedynie robią przepychanki ideologiczne, a wiadomo, że to najbardziej podzieli społeczeństwo. Do tego propaganda w tv dla najstarszych wyborców i mamy wygrana w kieszeni.

Całkowicie obiektywnie:

Duda zamiast o gospodarce pierdzieli o tym jacy jesteśmy super i jak nam się coraz lepiej żyje

Kamysz pierdzieli o tym, że Duda zły

Kidawa,