Wpis z mikrobloga

Senator KO powalony na ziemie i wsadzony do radiowozu, Kazik wczoraj ze swoją piosenką o Kaczyńskim nr. 1 w radiowej trójce - dzisiaj lista przebojów zniknęła, brak winnych za nielegalne drukowanie 30 milionów kart do głosowania, żałosne przepychanki w Sądzie Najwyższym, znajomy ministra zdrowia dzień po założeniu działalności zarabia 5 milionów złotych, a brat dostaje kilkadziesiąt milionów dotacji na swoją firmę. A to tylko kilka ostatnich dni.
Pamiętacie te piękne czasy jak największym problemem w Polsce były ośmiorniczki za 80zł?
#bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka
szymeg7 - Senator KO powalony na ziemie i wsadzony do radiowozu, Kazik wczoraj ze swo...

źródło: comment_1589639134hka4Nk7D0Hir2E3sVksBHr.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK: po pierwsze napisałam wyraźnie, ze nie pochwalam zachowania policji w 2011 roku, ale chyba to przeoczyłeś. Zapytałam, czy uważasz, ze obie sytuacje użycia gazu są w stu procentach takie same - dla mnie nie są.
Po drugie, owszem, po 2015 roku tez były zadymy. Choćby w 2019 we Wrocławiu.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: we Wrocławiu nie ma MN, akurat wrocławski marsz jest 100% organizowany przez środowiska radykalne i klimat jest tam wybitnie stadionowy, ale w 2019 to nie kto inny a sam geniusz Sutryk zrobił gnój

może nigdy nie dostałaś gazem za nic, dla mnie i tu i tu była to zwykła prowokacja piesków na smyczy władzy
  • Odpowiedz