Wpis z mikrobloga

Senator KO powalony na ziemie i wsadzony do radiowozu, Kazik wczoraj ze swoją piosenką o Kaczyńskim nr. 1 w radiowej trójce - dzisiaj lista przebojów zniknęła, brak winnych za nielegalne drukowanie 30 milionów kart do głosowania, żałosne przepychanki w Sądzie Najwyższym, znajomy ministra zdrowia dzień po założeniu działalności zarabia 5 milionów złotych, a brat dostaje kilkadziesiąt milionów dotacji na swoją firmę. A to tylko kilka ostatnich dni.
Pamiętacie te piękne czasy jak największym problemem w Polsce były ośmiorniczki za 80zł?
#bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka
źródło: comment_1589639134hka4Nk7D0Hir2E3sVksBHr.jpg
  • 43
@FotDK: Oczywiście. Wymień proszę te wszystkie afery za którymi bezpośrednio stoi POPSL i za które ponieśli odpowiedzialność. Bo musieli ponieść skoro są dowody a sądy i prokuratura od paru lat po butem Kaczyńskiego. To przecież nie mogą być bezpodstawne, propagandowe oskarżenia na potrzeby polityczne.
Tylko daj mi chwile zanim zaczniesz wymieniać, wsadze sobie korek w dupe żeby się nie posrać ze śmiechu.
@szymeg7: czekaj, jeśli nie skazano to znaczy, że nie ma winy? To póki co PiS też nie ma żadnych afer.

Jest cała lista różnych przewinień koalicji. I nie mówię, że były większe od obecnego PiSu. I nie mówię, że wszystkie tam wymienione to stricte afery. Ale to idiotyczne wybielanie i szczekanie "reeee tylko zegarek i ośmiorniczki reeee!" tylko szkodzi, bo będziemy się bujali z tymi PO i PiSami do zasranej emerytury.
@Arytmetyk pierwsze z brzegu, choć jest kilka wersji

LISTA 42 SUKCESOW RZADU PO-PSL:

1) Afera taśmowa

2) Afera hazardowa

3) Afera wyciągowa

4) Afera stadionowa

5) Afera autostradowa

6) Afera stoczniowa

7) Afera AmberGold

8) Afera Elewarru

9) Afera z informatyzacją MSW

10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru

11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych
@FotDK: Większość z tej listy to są bzdury a nie afery.

34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych


No nie, próbowali legalnie procedować. Mogliby się od PISu uczyć deptania konstytucji.

14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn


Lol, równe traktowanie i myślenie o przyszłości. Co to za "afera"?
@dobrzecisiewydaje: @OddajButa123: @kubson93:

to było mniej więcej tak:

1. Pierdnij coś o tym, że peło też kradło
2. Wykopki proszą o konkrety
3. O #!$%@?, w sumie to nie mam
4. www.google.pl --> afery peło --> szukaj
5. Uffff... mamy to: GRZECHY-PLATFORMY.PL
6. Kopiuj / wklej
7. Hehehe lewactwo zaorane = profit

Najlepsze są te afery typu

Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo


#!$%@? tam z tym, że pis zniósł konkursy
@bacaa90: Wytykasz komus mówienie „peło tez kradło” a sam na przykład dajesz ze PiS tez działa w podobny sposób tyle ze może mniej się kryją i są bardziej #!$%@?. Prawda jest taka ze w Polsce rządzą naprzemiennie uwłaszczeni komuniści i ich dzieci od czasu przemian i podejrzewam, że to się za naszego życia nie zmieni o ile ten kraj przetrwa
@kubson93: @OddajButa123: @dobrzecisiewydaje: po pierwsze nie jestem za PiSem, po drugie może przeczytajcie inne moje komentarze, gdzie odnoszę się do tej listy (i innych też), po trzecie kultura to naprawdę Wasza dobra strona.

Platforma była po prostu bardziej elegancka w swoich działaniach. Może stworzę własną listę, skoro ta jest taka bekowa, na pierwszym miejscu dałbym "prowokacje policyjne na protestach" i "gazowanie protestów", czego PiS w takiej skali nie robił.
@FotDK: slonko, to, ze powtarzasz przeklejone frazesy, które zostały już sto razy wyjaśnione tez średnio o tobie świadczy. Zwłaszcza, ze robisz to bez zastanowienia się nawet nad tym co przeklejasz i jak to się ma do obecnych poczynań pisu. Odnośnie gazowania protestantów: No coz, tak jakby PiS zagazowal dzisiaj przedsiębiorców, otaczając ich żywym murem przybierając do ściany bez możliwości jakiegokolwiek uniku.
Nikt nie mówi, ze PO było święte, No ale kurde,
#!$%@? tam z tym, że pis zniósł konkursy na stanowiska w ssp, KOŁUPCJA NEPOTYZM KOLESIOSTFO REEEE


@bacaa90: Nie różnisz się niczym od pisiorów, będziesz bronił partyjniactwa mimo że śmieją ci się w twarz. Partie polityczne to najgorszy rak systemu demokratycznego.
@FotDK: nalrswde porównujesz sytuacje, gdzie szło kilka tysięcy osób, w tym grupka kiboli niszczących wszystko wokół, a policja w żaden sposób nie była w stanie ich otoczyć do w zasadzie pokojowego protestu kilkuset osób, które policja otoczyła kordonem i przyparła do muru, a następnie prysnela prosto w oczy? Nie rozpyliła wokół niesubordynowanej grupy. Prosto w oczy.

I żeby nie było: nie pochwalam również użycia gazu w 2011, jednak stopień agresji i
@dobrzecisiewydaje: byłeś tam? Policja zaatakowała czoło marszu 20 min przed startem, nikt tam nie wszczynał burd, a ja dostałem wychodząc z pubu, więc nie #!$%@? jakichś przekazów z 10 ręki. Burdy wszczynała bojówka antify, która dziwnym trafem mogła robić co chciała. Nawet narodowcy się hamowali, bo wiedzieli, że policja czeka na pretekst. Nie doczekała się i sama zaatakował, a potem to już agresja z obu stron..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymeg7: z tymi ośmiorniczkami to potraktujmy to jako żart o wszyscy wiemy co się działo, jak Wprost zamykano. Ale to co teraz się dzieje to jest kompletna masakra.
@FotDK: nic ci nie mam zamiaru znaleźć. Oczekiwałam normalnej rozmowy, ale zamiast odpowiedzi na pytsnie czy według ciebie te sytuacje są identyczne, usłyszałam, ze mam nie #!$%@?.
A TVP to chyba gloryfikuje PiS, wiec nie wiem jak dostrzegłeś tu jakiekolwiek podobieństwo.
@dobrzecisiewydaje: skoro opowiadasz kłamstwa o roku 2011, to co mam Ci powiedzieć. Jestem za stary, by widzieć tylko zły PiS. Pamiętam też złe PO i TVN oraz złe SLD. I jeśli zaczniesz czytać, co piszę, to znajdziesz informację, że PiS owszem przebił dno, ale ciekawi mnie czy to samo nie nastąpiłoby wcześniej, przy takiej jak obecnie przewadze władzy. Może tak. Może nie. Ale chęć powrotu PO czy tam KO na stołek
@FotDK: po pierwsze napisałam wyraźnie, ze nie pochwalam zachowania policji w 2011 roku, ale chyba to przeoczyłeś. Zapytałam, czy uważasz, ze obie sytuacje użycia gazu są w stu procentach takie same - dla mnie nie są.
Po drugie, owszem, po 2015 roku tez były zadymy. Choćby w 2019 we Wrocławiu.
@dobrzecisiewydaje: we Wrocławiu nie ma MN, akurat wrocławski marsz jest 100% organizowany przez środowiska radykalne i klimat jest tam wybitnie stadionowy, ale w 2019 to nie kto inny a sam geniusz Sutryk zrobił gnój

może nigdy nie dostałaś gazem za nic, dla mnie i tu i tu była to zwykła prowokacja piesków na smyczy władzy