Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was do znaleziska Chimichanga - prosty przepis na pyszne burrito, który wygrał w ostatnim głosowaniu zdobywając ponad 500 głosów (ponad 18%).

Niestety w kuchni, gdzie nagrywam większość odcinków nie wyrobiłem się z tym odcinkiem, dlatego dziś nie ma wideo :( Zamiast tego zachęcam Was do obejrzenia odcinka dotyczącego guacamole, czyli jednego z dwóch polecanych do chimichangi dodatków. Ten odcinek nagrałem w swoim pokoju :)

Mam też dobre wieści, dostałem wszystkie potrzebne zgody, będę mógł więc zacząć remont i za jakiś czas przenieść się z nagrywaniem do swojej kuchni. To będzie bardzo duże ułatwienie, bo w domu nagrywa mi się lepiej (można na luzie jeden odcinek dziennie sobie nagrać). Teraz tylko ogarnięcie ekipy oraz projektu (btw. jest wśród Was może ktoś kto pracuje w #architektura ? Mam kilka pytań praktycznych do do projektu).

Zapraszam do głosowania w ankiecie co w kolejnym odcinku :) Jeśli wybierzecie coś co nie wymaga gotowania albo smażenia (czyli zostają tylko rzeczy pieczone albo grillowane) to pewnie będzie to trochę szybciej.

W razie pytań jestem oczywiście do dyspozycji więc pytajcie śmiało w znalezisku, tutaj albo na priv :) Jeśli zrobicie chimichangę to koniecznie dajcie znać jak wam smakowała i pochwalcie się na mirko tagując mnie oraz #kuchniamg78 :)!

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,

_____________________________________

#kuchniamg78 - tag do obserwowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.

Co w kolejnym odcinku?

  • Chilli dog (USA) 10.1% (231)
  • Baklava (Turcja) 6.3% (144)
  • Souvlaki (Grecja) 7.1% (164)
  • Kremówka Papieska (Polska) 27.3% (626)
  • Khaoniao mamuang (Tajlandia) 6.2% (142)
  • La Bomba (tapas, kuchnia hiszpańska) 5.2% (119)
  • Sękacz (Polska) 7.6% (174)
  • Kanapka Kubańska (USA) 23.7% (544)
  • Francesinha (Portugalia) 3.5% (81)
  • Kibiny (Litwa) 3.1% (72)

Oddanych głosów: 2297

MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was do znaleziska Chimichanga - prosty przepis na pyszne...
  • 91
  • Odpowiedz
Zaplusuj tutaj jeśli chcesz aby dodać Cię do listy i uwzględnić wołać do nowych przepisów.
  • Odpowiedz