Wpis z mikrobloga

Nijaka Zuzanna Wiewiórka została odznaczona jakimś medalem przez resort MS za to, że staje w obronie jak ona to mówi "dzieci nienarodzonych". Wypowiadając te słowa i promując swoje postulaty, skazuje przy tym na cierpienie wiele milionów osób na całym świecie, które muszą znosić męki rodząc dzieci, których nie chcą, są zdeformowane, chore, nieuleczalne, lub same mają powikłania poporodowe lub ponoszą śmierć poprzez poród.
A co robią prawaczky? HHUEHUEUHE słychać trasz, hehe i co dupa boli lewaki co? Gdzie ta wasza miłość tulerancja? ha znów zaorane itp itd...
No was #!$%@? #!$%@?ło do reszty. Ja wiem, że znajdują się screeny osób komentujących to wydarzenie w sposób wulgarny i obraźliwy ale to są marginesy po lewej jak i prawej stronie, to się zdarza i nikt temu nie przeczy. Ale na boga ile razy można ten temat wałkować o osobach nienarodzonych i o płodach? Czemu w tym kraju pojawią się to nowe osoby, które mają pustostan między uszny i próbując wybić się na zdjęciach usuniętych płodów i krzycząc w około "ABORTERZY", no kurde ludzie trochę zrozumienia. XXI wiek kraj wysoko rozwinięty, a ministerstwo sobie nagradza ludzi, za #!$%@? o niczym, dumni jesteście z tego? Ja się wstydzę.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka
  • 3