Wpis z mikrobloga

Wolicie kobiete w makijazu czy bez?
Czasem jak słyszę o koleżankach, które śpią w makijazu z chłopakiem, by ich nie widział bez, to płakać się chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mnie mój już na 2 spotkaniu zobaczył bez makijażu. Teraz na kwarantannie w ogóle się nie maluje, bo mi się po prostu nie chce. Na ig, snapie widzę koleżanki, które malują się dzień w dzień i męczą twarz tym całym makijażem. O ile rozumiem, ze makijaż dodaje pewności siebie, to właśnie chodzi mi o stosunek kobiet przed mężczyznami
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#zwiazki
#makijaz
#logikarozowychpaskow ()
  • 41
@Reaamu: totalnie wolę bez nawet jak są jakieś niedoskonałości. Taki mam obraz kobiety ideału - naturalnej i nic jej więcej nie trzeba. Jeszcze jakby była blada z piegami to ah i oh :) ale to jestem ja. Wiem, że normiki wychowane pod kloszem i ludzie z tagu #blackpill wolą makijażowe Julki i wszystko, co serwują trendy instagramowe
@Reaamu: Ja przez całe dotychczasowe życie nie opanowałam sztuki makijażu, więc ludzie zawsze widzą moją prawdziwą twarz. Nakładam tylko szminkę i tusz do roboty

Makijaże u kobiet mi się podobają, o ile są zrobione z wyczuciem. Sztuczne rzęsiska czy 5-centymetrowa szpachla raczej nie dodają nikomu urody
  • 0
@Silent_Mouse: Ja ostatni raz cała twarz w podkładzie miałam ponad rok temu na studniówce. Chyba nigdy mi się nie zdarzyło mieć czasu, by nakładać go na cała twarz. Ale mam niestety cerę tłusta, wiec za chwile cała się bluszcze :/
@Reaamu: w sumie sam nie wiem
zawsze sądziłem że lekki makijaż jest spoko
moja różowa jednak prawie w ogóle się nie maluje, ot tyle co podkład sobie walnie, żeby sobie zaczerwienienia wygładzić, bo łyka izotek, a i to w sumie tylko jak idzie do pracy albo jak gdzieś tam jedziemy ewentualnie
w sumie nie przeszkadza mi to, wygląda w porządku a nie mam przynajmniej skrupułów czy jakichś problemów żeby jej całusa
@Reaamu: nigdy nie podobały mi się kobiety bez makijażu i nie będą się podobać. Wiadomo, że po domu, to jest co innego, ale przy jakichś wyjściach/spotkaniach to jest dla mnie po prostu nieatrakcyjne. Makijaż jest kobiecy i to jest coś, co mnie w kobiecie interesuje. Czasami są wyjątki, że kobieta wygląda nadal bardzo dobrze bez makijażu, ale nigdy nic nie szkodzi, by delikatnie podkreślić swoje atuty. Nie rozumiem tego poklasku na
  • 0
@agaja: Można, ostatnio na wyjeździe nad jezioro były z nami 2 nastolatki ( w sumie rok młodsze ode mnie). Żadna się nie zmyła, rano wstały całe rozmazane ale co z tego, przexiez nie pokażą się chłopakom bez niego xd