Wpis z mikrobloga

Wolicie kobiete w makijazu czy bez?
Czasem jak słyszę o koleżankach, które śpią w makijazu z chłopakiem, by ich nie widział bez, to płakać się chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mnie mój już na 2 spotkaniu zobaczył bez makijażu. Teraz na kwarantannie w ogóle się nie maluje, bo mi się po prostu nie chce. Na ig, snapie widzę koleżanki, które malują się dzień w dzień i męczą twarz tym całym makijażem. O ile rozumiem, ze makijaż dodaje pewności siebie, to właśnie chodzi mi o stosunek kobiet przed mężczyznami
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#zwiazki
#makijaz
#logikarozowychpaskow ()
  • 41
  • Odpowiedz
  • 0
@januszchaosu: No ja mam długie i pomalowane, co dużo wykopkom nie pasuje, No ale każdy ma swój gust, wiec się o to nie kłócę. Przy wyjściach faktycznie niepomalowana rozowa może wyjść słabo :/
  • Odpowiedz
@Reaamu: wiadomo, nikt tu nie mówi o pięciocentymetrowych karyńskich pazurach :P Takie trochę dłuższe i pomalowane, to jedyne co bym od niej "wymagał", a coraz więcej kobiet niestety przestaje o te paznokcie dbać. Szczerze mówiąc, to chyba tylko na wykopie się spotkałem z takimi gustami. Może z czegoś to wynika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@januszchaosu: W sumie to masz racje. Mimo całkiem ogarniętym ludzi, to tylko tutaj w takiej ilości czytam o tym, jak to Polki są złe, farbowane włosy ble itd x
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reaamu: najlepiej bez, ewentualnie cos delikatnego na wspolne wyjscia. jak widze czasami wyszpachlowane panienki na miescie to walcze o zachowanie powagi. wiekszosc wyglada jakby szla na casting na klauna w pobliskim cyrku.
  • Odpowiedz
@Reaamu: masakra..
Ja sie nie maluje w zasadzie wcale poza jakimiś dużymi okazjami typu wesela itd, a i tak wyrwy jest to tylko kreska/cień Plus jakoś korektor czy coś... Nie wyobrażam sobie nie zmyc buzi ;/

@MMARS: to wieczorowy jest :D
Ale i tak No kurde... Jak można tego nie zmyc?:/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Reaamu: 99% ludzi, którzy tu piszą że bez, tak naprawdę ma na myśli jakiś lekki makijaż w stylu delikatnie podkreślone oczy i ew. lekko poprawiona cera, ale pewnie sami o tym nie wiedzą xD
  • Odpowiedz
@Reaamu: faceci nie rozróżnia naturalnego makijażu od jego braku. Czasem korektor pod oczy, naturalny cień na powiekach odpowiednio nałożony, delikatna kredka do brwi, tusz i delikatna pomadka robią gigantyczną różnice. Wiele razy kolesie myśleli, ze się nie maluje gdzie miałam w.w. makijaż wiec ich nie ma co pytać o zdanie.
  • Odpowiedz
@Reaamu: mam taka kokezanke, w sumie mialam. Godzine rano spedzala na makijazu, co prawda zmywala go na noc, ale wstawala turbo wczesnie zeby sie pomalowac. Jak ja kiedyś zobaczylam pierwszy raz bez ti bylam w szoku. Byla taka śliczna, super cera, duże oczy, twarz jak laleczka. Moglaby na czerwony dywan isc bez makijażu. Ona to chyba po prostu lubila, teraz ma salon kosmetyczny, raczej nie kwestia kompleksów.

Ja za to
  • Odpowiedz
No woow, że kobieta w makijażu wygląda obiektywnie ładniej. To nie zmienia faktu że można woleć bez makijażu bo może nie chce potem się zdziwić i być oszukanym?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reaamu: I tak i tak :D
To znaczy bez makijażu na codzien ale by się malowała i stroiła też dla nas czasem.
Wkurza mnie jak kupujesz lasce rzeczy a ona tylko się stroi dla innych a nie dla Ciebie. Nosz #!$%@? :D
  • Odpowiedz