Wpis z mikrobloga

Chyba w tej całej epidemii to najbardziej bawią mnie wypoki co ten płyn z orlenu kupiły xD Jak tam na ile pokoleń wam wystarczy 5l? Równie zabawni są ci co nakupowali masek, rękawiczek i innego #!$%@? za grube siano xD Dzięki wam ktoś dorobił się majątku, no ale na frajerach najlepiej się zarabia.
Żeby nie było, ja nie kupiłem nic. Jedyną maskę to dostałem z miesiąc temu i wiernie mi służy wisząc sobie na brodzie.
A nie, trochę płynu kupiłem i sprzedałem leszczom z niezłą przebitką.
#polska #koronawirus #spoleczenstwo #biznes #zdrowie
picasssss1 - Chyba w tej całej epidemii to najbardziej bawią mnie wypoki co ten płyn ...

źródło: comment_1589557934gpY5M7rBSJIYoTLsXMMjIC.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@picasssss1: Jeden kanister 5l to jeszcze rozumiem - do pracy, do samochodu, do domu i zleci. Ale ci co nakupowali po kilka to jest hit.
  • Odpowiedz
@zagu mnie się udało kupić w pierwszym rzucie na Olrenie jeden baniak 5 L do firmy. Od razu chciałem kupić drugi, no bo wiadomo, ale już nie hylo. Firma 12 osób, klientów dziennie około 30. Z tej banki zostało mi jeszcze 3 litry xD
  • Odpowiedz
@picasssss1: ja mam do własnego użytku 4l ale innego niż ten z Orlenu, ciagle go używam od 2 miesięcy i zostały jeszcze 3/4 XD będzie na kolejna pandemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@picasssss1: wiesz z czego to wynika? Panika i mentlanośc polaków, że czegoś zabraknie i oni nie bedą mieli ;) sam też uważam, że kupując płyn do dezynfekcji- nie zmarnuje sie. Lepiej mieć czegoś zapas niż nie mieć ;) dlatego mam zapas w domu, nawet przed epidemią miałem zapasy makaronu, ryżu czy pasztety z długą datą ;) taki troche prepers ze mnie XD
  • Odpowiedz