Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mam pewien problem. Otóż w 2012 roku moja mama wzięła odkurzacz od akwizytorów. Później pojawiły się jakieś problemy i niby umowa miała być przepisana na mnie, ale nigdy do czegoś takiego nie doszło i nawet jeśli to bym w życiu tego nie podpisała bo głupia nie jestem. Jednak prawdopodobnie ktoś podał dla faceta z tej formy mój PESEL i tu zaczynają się jaja. Otóż ludzie z tej firmy podrobili mój podpis na umowie kupna, do tego np. wpisali tam inne nazwisko panieńskie mojej mamy, błędny adres i jeszcze kilka różnych kwiatków. Po czasie dostałam pismo z Getin Noble Bank SA, o zadłużeniu bo ta firma sprzedała niby mój dług. Poszłam z tym na policje, reszta poszła do prokuratury, która orzekła, że mój podpis został podrobiony i ja dostałam odpis jak i bank. Ale bank sprzedał ten dług, wiedząc, że to nie ja podpisywałam umowę tylko ktoś tam z tej firmy tych akwizytorów. I od tej pory firma windykatorska PraGroup mnie nęka. Nawet po zmianie numeru i wczasie kiedy weszło RODO zdobyli mój numer, chociaż on jest na moją mamę, nie na mnie. Wpisali mnie do Krajowego rejestru dłużników i nie dają mi żyć. Ludzie poradzicie mi bo nie wiem co już mam zrobić. Czy mogę np. podać bank i tą firmę windykatorską do sądu?
#windykator #bank #niewiemjaktootagowac
  • 4