Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@arahooo: dalej nie widzę sensu czepiania się ogółu. Idź do dwóch randomowych osób na ulicy i się spytaj kto jest lepszy po czy pis, jeden powie tak, drugi powie tak, a potem napisz na wykopie, że polaki nie wiedzą, czego chcą, bo jeden mówi tak, drugi tak xdxd nie wiem na #!$%@? Ci to pisze, skoro kumaty jesteś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy wykopki to najgłupsza grupa społeczna?

@arahooo: Nie. Łykają zarzutki itp ale da sie x łatwością wskazać glupsze grupy.
O ile wykopków da sie w ogóle określić mianem grupy społecznej reprezentującej w miare spójne cechy i poglądy. Za każdym razem gdy ktoś próbuje wytknąć wykopom niespójności w poglądach zapomina o tym, ze tu przesiaduje duzo ludzi (serio, przecież to jeden z większych serwisów społecznościowych w Polsce) o odmiennych poglądach wcale sie
@arahooo: już się nie zesrajcie i nie wykopki, bo jak widzisz społeczność jest na tyle duża, że znajdziesz tutaj zwolenników wielu opcji. Dlatego raz widzisz 3 posty o noszeniu masek, a raz widzisz 5 postów o nienoszeniu masek. Zostały one napisane przez 8 różnych osób, a Ty jak i wielu podobnych Tobie hucznie nazwą te osoby wykopkami, żeby pokreślić wydumaną hipokryzję.
#!$%@?ć z tymi manipulacjami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: nie wiem co kto pisze, ale wyogólnianie do niczego dobrego nie prowadzi. Polacy to #!$%@? menele, bo dwóch takich akurat spotkałem jak szedłem wyrzucić śmieci, brzmi dobrze?
@arahooo bo wykopki to stworzenie stadne niby niezależne ale boją się krytyki niby wyśmiewają licbaze co to musi mieć najcze żeby się dopasować a sami są tacy sami. Wykopki są tak łatwe do zmanipulowania jak stare baby
Czy wykopki to najgłupsza grupa społeczna? Zapraszam do kulturalnej dyskusji

@arahooo: To (niereprezentatywny) przekrój społeczeństwa.
Po drugie, i pisze to zupełnie serio, wykop od lat zalewają trolle, czasem świetnie opłacane i zorganizowane (jak np. z Rosji) czasem nieco gorzej skoordynowane (jak np. kampanie polityczne).
W efekcie dostajesz portal, w którym (po uwzględnieniu instynktu stadnego) rzadko kiedy tzw. "głos rozsądku" się przebija.
Ot i cała tajemnica - nie można więc takich wniosków
@arahooo: zgadzam się z tobą. Jak jest dyskusja na temat gdzie panują 2 różne opinie to oba poglady mają dużo plusów. W przypadku maseczek i lockdownu tak nie było. Całe gorące zarabane wpsiami żeby jak najszybciej u nas wszystko zamykać, kilkaset plusów co najmniej, opinii żeby tego NIE robić - nie było. Teraz jest w drugą manke.