Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest? Mizoginia i matriarchat? Wczoraj w pracy dostałam wypowiedzenie w pracy. Rozumiem, że mamy kryzys, cięcia i tak dalej, ale akurat firma w której jeszcze pracuje ma co raz więcej klientów. Zwyczajnie mój kierownik chce się popisać ze potrafi „optymalizować koszty”. Moimi dotychczasowymi obowiązkami zajmie się kolega który pracuje ponad pół roku krócej, ma mniej obowiązków, zarabia więcej i ma mniej doświadczenia. Mało tego zna gorzej język w którym pracujemy obok angielskiego. Generalnie mój kierownik od zawsze przejawiał jakaś pogardę do kobiet i strach przed nimi, starał się być miły, ale zdarzało mi się wchodzić do socjala w nieodpowiednim terminie kiedy teorie spiskowe i Korwin wchodzili w niego zbyt mocno. Teraz jak każda kobieta w jego oczach mam szansę spełnić się przy garach i wychowywać dzieci. Ja #!$%@?. Jestem wściekła ze jeszcze ktoś w tych czasach tak patrzy na kobiety. Według niego kobiety idą do pracy tylko po to żeby wyciągnąć ubezpieczenie na ciąże i moc kupic sobie ciuszki.
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #p0lacy #zalesie #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebe2ca4f5c87a77924b4b0a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
@Anoniemamowy Wszyscy tam mają luźne godziny przyjścia i wyjścia. Byle w ciągu dnia było 8 godzin. Mogą sobie robić przerwy na pobranie na piłkarzykach lub pójście do opłaconej przez firmę siłowni. Teraz pracuje zdalnie to problem nie istnieje. Niektórym naprawdę wydaje się, że kobiety mają mniejsze mózgi i nie mogą być dobrymi inżynierami.