Wpis z mikrobloga

Niestety już spory okres czasu temu skończyłem oglądać świetne #breakingbad, potem przyszedł czas na równie dobre #bettercallsaul, i teraz przyszła pora na ten cały #domzpapieru. I powiem wam, że totalnie nie rozumiem tego niesamowitego zachwytu pojedynczych jednostek, o ile pierwsze dwa sezony pomimo tego że miały dużo idiotycznych momentów i scen niczym z science fiction były niezłe, tak uśmiercenie najlepiej wykreowanej postaci już w finale drugiego sezonu było strzałem w kolano, zostawili tak na prawdę najbardziej w---------e postacie, a ta najlepsze odstrzelili, zacząłem oglądać sezon 3 i nic więcej nie można powiedzieć po za tym że jest dramat, nie wiem czy zdołam do końca obejrzeć pozostałe dwa sezony, ale już teraz mogę powiedzieć że jest to zdecydowanie przehypowany serial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@helioS_mk2 serial był tworzony dla telewizji w Hiszpanii i był zamknięta historia w której właśnie ten bohater ginie pod koniec serialu. Netflix wykupił serial rozszerzył go o materiały które nie były brane pod uwagę na samym początku. Teraz stworzyli dwa sezony które są o wiele słabsze od pierwszej części. Ja nie dałem rady zobaczyć 4 sezonu. Nie ma porównania do BCS
  • Odpowiedz