Wpis z mikrobloga

Kolejny "pogromca różowych" i część mojego eksperymentu w końcu do mnie dotarło (ʘʘ)

Odnosząc się do wpisu sprzed tygodnia: https://www.wykop.pl/wpis/49216667/dzisiejszy-zakup-ʘ-ʘ-powiedziec-ze-zapach-jest-w/

To jak w miarę tani i dobrze pachnący perfum wręcz przerósł moje oczekiwania i w pozytywnie zadziałał na moje znajome różowe postanowiłem że pójdę o krok dalej i przetestuję jeden z lepszych sztucznych feromonów dostępnych na rynku czyli PHEROMONE ESSENCE for MEN 7.5 ml ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie plan był by testy zacząć od środy-czwartku ale poczta zawaliła trochę sprawę przez co otrzymałem dopiero dzisiaj, a przed chwilą znalazłem czas żeby tutaj o tym napisać także na wyniki badań trzeba będzie zaczekać do wtorku-środy przyszłego tygodnia.

Na pierwszy ogień pójdzie 5 koleżanek z roboty z którymi to mam dobre relacje ale przez ostatni tydzień dla eksperymentu postanowiłem ze trochę ochłodzę relacje tak by się zdać tylko na działanie omawianego feromonu a nie zapachu którego dalej używam i całej reszty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Opinie w internecie o tym feromonie są różne jednak w większości pozytywne także czas pokaże jak to będzie, na plus wychodzi to że w moim przypadku zamówiłem to na eBay z dostawą w UK (ze względu na moje miejsce zamieszkanie), ze sklepu który sprzedaje różne inne tego typu rzeczy na terenie kraju, a ten konkretny produkt jest dystrybucją Polskiej firmy intymnosc.pl .

Pisać w komentarzach kogo wołać jak będę podawał wyniki eksperymentu :D

#perfumy #feromony #rozowepaski #podrywajzwykopem #uwodzenie

@Venece wiem że Cie to zainteresuje :)

I jeszcze jedno!

FeyNiX - Kolejny "pogromca różowych" i część mojego eksperymentu w końcu do mnie dota...

źródło: comment_1589484695EjxsxeXvotfKndI4gpBfYk.jpg

Pobierz
  • 34
@Venece: ten konkretny jest bezwonny/bezzapachowy. Chyba nawet pisałem pod tamtym wpisie. Celowo to wybrałem bo dostępne feromony (wiele ich nie ma) ma dosyc kiepskie zapachy a chcę pozostać przy tym moim to pachnie idealnie :D

@eric2kretek: ten jest bezwonny ;)

@kuddelmuddel: To dla wykopków :P Pewnie i tak coś się #!$%@? tak jak keidyś przy innym teście ale przynajmniej jakieś atrakcje
@Zabi96: niby tak ale np. o perfumach opinie są jeszcze bardziej zróżnicowane, a ostatni przerósł moje oczekiwania w pozytywnym sensie także myślę że test wykopka :D będzie bardziej realny niż opinie anonów z jakiegoś sklepu. Po za tym jak już wspominałem, na to wpływa wiele czynników bo nawet jeśli wypsikać sie najlepszymi zapachami i innymi wynalazkami to jak ktoś jest #!$%@? to i tak nie pomoże. Zresztą są też opinie na
Kourosowaty


@vizori: aż musiałem w google poszukać co to znaczy :D Obecnie mam to w domu także okazja powąchać też była i śmiało można stwierdzić że nic nie czuć, lekko takim olejkiem ale to przy stężeniu prostu z butelki. Feromon jest bezwonny czyli nie ma substancji która nadaje mu intensywny zapach więc wskazane jest stosować to z czymś innym a w moim przypadku zapach o którym wspominałem w innym wpisie który