Wpis z mikrobloga

UE gwarantuje też prawa człowieka i dąży do tego, by ludzie byli równie traktowani.


@johny-kalesonny: Ciężko mi się z tym zgodzić kiedy zwykli ludzie wyszli protestować we Francji i zostali brutalnie spałowani a niektórzy protestujący nawet zabici.
  • Odpowiedz
PiS chce obalić demokrację, no co za głupoty. Wy w to serio wierzycie!?


@Navigatorek: No ja dalej trochę nie mogę uwierzyć patrząc co się #!$%@? w Sejmie, ale tak de facto jest. Spadły nam rankingi i aktualnie jesteśmy "quasi-demokracją" lub "demokracją z problemami". Głównie dlatego, że władza skupia się w jednym środowisku - zniknęła niezależność sądów, TK jest pisowskim groteskowym kadłubkiem i aktualnie chcą to samo zrobić z SN.

Puszczają
  • Odpowiedz
@Jegwan I do tego dąży do zrównoważonego rozwoju gospodarek państw członkowskich, co w rezultacie jednych hamuje, drugim daje kopa. Czy to korzystne? Chyba nie muszę tłumaczyć.

Btw. pięknie wyjaśnione, nikt nawet nie szczeknął ( ͡ ͜ʖ ͡)

Po niektórych postach mam wrażenie, że ludzie bronią UE tylko na przekór pisiorom, nic więcej.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny rankingi spadły! Bloomberga wychwala. TSUE Niemcy robią to samo co i nasz SN. Za dużo ojkofobi, po wymianie SN zobaczymy co z tego będzie, bo i tak to być musi, bo PiS wygrał i podmienia na swoich. Radzimy sobie dobrze w kryzysie. Tarcza kryzysowa jednak pomaga, co mówią zachodnie media. Ja uważam, że po prostu jest walka polityczna oraz to, że opozycja nie może pogodzić się z utratą władzy, donosi
  • Odpowiedz
@GordonL: jak można tak #!$%@? #!$%@?ć i myśleć w tak posrany zero jedynkowy sposób wspierając organizację, która jest pełna wpływów lobbystów a w Europie są #!$%@? kraje które bez UE żyją i mają dobrze jak np Szwajcaria. Każdy kto jara się UE jest upośledzony
  • Odpowiedz
@wanghoi: Daleko mi od neuropy, ale naprawdę jakim antypolakiem i debilem trzeba być aby nie popierać czegoś takiego jak UE?

Toć to jest najlepsze co się stało dla Polski i Europy od setek lat.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny Bloomberga sam sobie znajdź trąbią o tym nawet na wykopie.
TSUE - tak samo jak polski odrzuca niemiecki. Za PO też wrzucali swoich sędziów i niezależne nie było, bo nigdzie go nie ma- to jest fakt.
Tarcza wypłaca pieniądze przedsiębiorcom o czym mówi poczytać w internecie, że ludzie się dziwią, że naprawdę te pieniądze dostają - to też fakt.
A twoje końcowe WTF, to oznaka nie kumacji politycznej.

Szkoda, czasu
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

UE gwarantuje też prawa człowieka i dąży do tego, by ludzie byli równie traktowani.


jeśli podzielasz ich marksistowskie poglądy to tak, serio z każdym kolejnym wpisem wasza głupota mnie coraz bardziej zaczyna przerażać :D gimby #!$%@? nieznające życia
  • Odpowiedz
@wanghoi: jeżeli ktoś niewyściubia nosa przez całe życie poza okręg 20km od domu to właśnie takie są tego konsekwencje , pojechałby jeden z drugim na Białoruś porozmawiał z ludźmi to by wiedział.na czym świat stoi
  • Odpowiedz