Wpis z mikrobloga

@wanghoi: zdecydowanie mnie boli ta moda na opluwanie Unii. Większość z nich to pożyteczni idioci dla Federacji Rosyjskiej, wystarczyło opłacić paru narodowcow i machina ruszyła. I jeszcze ten język pełny pogardy, agresji. Jak można pomoc tym frustratom? bo ignorowanie czy sprzeciwianie się im, ba! nawet ich przekonywanie za pomocą logiki utwierdza ich tylko w ich smutnym, mrocznym świecie.

Quo vadis, Polsko
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny Ludzie w UE muszą zrozumieć że jedność gospodarcza a nie walka pomiędzy członkami to jedyne rozwiązanie aby Europa znaczyła coś w przyszłości. Udział PKB Europy do świata ciągle spada i spadać będzie jeżeli nie zakończą się durne wojenki i nakładanie bzdurnych dyrektyw przeciwko różnym członkom oprócz Francji i Niemiec. Te dwa kraje są głównym problemem Unii. Ale niestety musieliby zrezygnować ze swojego bogactwa i wykorzystywania krajów biedniejszych. Jeśli wszystkim w
  • Odpowiedz
@wanghoi: @ZbrodniarzWojenny: Czyli szykowane przez Eurokumune wojny secesyjne i religijne się nie liczą? Wojen w Europie nie ma dopóki łapę na Europie trzymają Amerykanie. Gdy eurokomuniści się ich pozbędą przestaną istnieć nie tylko narody jako państwa ale nawet jako nacje. Utopie globalizmu, eurokomunizmu, multikulti i gender je wykończą. Całe szczęście Europejczycy sie już opamiętali a zwłaszcza z krajów V4.... Z eurokomunistycznych knowań nie będzie nic a takie dzbany
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Tak, tylko zawsze jak coś się wydarzy niespodziewanego jest pokusa manipulowania prawami i jednak według mnie, rozsądne demokracje oparte na prawach i wolnościach nie powinny ulegać pokusie. I ta pandemia to poważna lekcja dla odrobienia dla UE bo podobnie jak @Benio_Czarodziej że państwa narodowe w dzisiejszym świecie takiej wielkości jakie są w UE nie będą mogły samemu za wiele zdziałać i zostaniemy wszyscy zmarginalizowani. No ale tu potrzeba
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: równo? Ciekawe gdzie ta równość bo jak ci się w życiu nie powiedzie i zarabiasz w Polsce 5 kobla na miecha to jesteś niczym. 2500 za mieszkanie 1500 na żarcie, paliwo i inne oplaty i ci zostaje odłożyć 1000 miesięcznie xdd
  • Odpowiedz
@wanghoi jakiś gość napisał do innego typa, że jak się nie podoba to wypad na Białoruś, ja odpisałem, że wolałbym Norwegię bądź Szwajcarię. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@ZbrodniarzWojenny top kek to ty jesteś. Naucz się czytać ze zrozumieniem typie. Wytłumaczę ci to: jakiś typ napisał do innego typa, że jak się nie podoba to niech wypada na Białoruś, ja odpisałem, że osobiście wolałbym Norwegię lub Szwajcarię (Białoruś w Europie, ale nie w unii i Norwegia jak i Szwajcaria w Europie, ale nie w unii. Wierze, że teraz ogarniesz.
  • Odpowiedz
@wanghoi ja #!$%@?, trolujesz? Wytłumaczę ci to: jakiś typ napisał do innego typa, że jak się nie podoba to niech wypada na Białoruś, ja odpisałem, że osobiście wolałbym Norwegię lub Szwajcarię (Białoruś w Europie, ale nie w unii i Norwegia jak i Szwajcaria w Europie, ale nie w unii. Wierze, że teraz ogarniesz.
  • Odpowiedz
@gumisiowy_sok: taka, że zwolennikom życia w wymieszanym etnicznie i kulturowo społeczeństwie, wykastrowanym z mocnych społeczności lokalnych (patrz nagonka na KK) nie jest na rękę, gdy ktoś mówi prawdę o tym jakim przerośniętym biurokratycznym i ideologicznym potworkiem jest UE XD
  • Odpowiedz
@p4damczyk:
Jesteś upośledzony?

Nikt nie uważa ślimaka za rybę, matole.
To fikcja prawna ba potrzeby dotacji.
Taka sama fikcja prawna jak traktowanie jak zmarłego w przypadku
  • Odpowiedz
@p4damczyk:
Nie, to ty się w nich unosisz. I brakuje ci intelektu, aby zrozumieć tak prostą rzecz jak fikcje prawne.

Brakuje ci intelektu nawet na weryfikowanie informacji.

Faktycznie, będąc tak głupim masz tylko dwie partie do wyboru - konfa albo PiS.
  • Odpowiedz
@GordonL: Weź nie brnij w to dalej, bo się tylko ośmieszasz. Wiem, że to fikcja.
Ty nie potrafisz zrozumieć, że skoro musimy tworzyć prawo tak idiotyczne to chyba coś poszło nie tak w tej biurokracji.
Klasyka u demokratów z KO czy Lewicy. Zaczynają od inwektyw, później zarzucają brak intelektu, a na końcu przypisują Ci partię, za którą jesteś.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz