Wpis z mikrobloga

uważają ślimaka za rybę


@ZbrodniarzWojenny: XDDDDDDDD

jesteś zwykłym ignorantem, masz szansę udowodnić, że nie jesteś idiotą:

UE nie uznała ślimaka za rybę, tylko gdy pisana była dyrektywa o dofinansowaniu hodowli ryb, Francja załatwiła sobie, że wpisana jest tam formułka coś w rodzaju "na potrzeby TEJ DYREKTYWY uznaje się ślimaka za rybę". Niczego nie zmieniała w systematyce ślimaków, w ogóle nie interesowały ich kwestie biologiczne. Na podobnej zasadzie Hiszpania załatwiła sobie,
  • Odpowiedz
@Crosshairs: bądź synku konsekwentny w takim razie. Co sądzisz o unijnych dotacjach, subwencjach itp., dzięki którym polskim przedsiębiorcom pozwalają prowadzić biznes? Co sądzisz o grubych miliardach, dzięki którym polska wieś przeszła niemal rewolucję w ledwie kilkanaście lat? Dlaczego przytaczasz jakieś niepotwierdzone, nierzetelne historie i na tym opierasz swój światopogląd? Widzę w tobie dziecinne przekonanie, że Polska powinna być autarkią (pewnie nie znasz tego słowa) oraz jeszcze bardziej dziecinne założenie, że
  • Odpowiedz
@Wejszlo

co nie zmienia faktu, że gdyby nie UE i ich pieniądze to byśmy tutaj gówno mieli


Niekoniecznie. My też wpłacamy do unii i moglibyśmy bezpośrednio wpłacać na te drogi, panele słoneczne szpitale szkoły itd. Na to samo by pewnie wyszło, ale polacy sami z siebie by tego niezrobili.
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: czytając konserwy w tym wpisie muszę powiedzieć ze ruska propaganda odwaliła kawał dobrej roboty. Wyciąganie tego #!$%@? ze ślimak to ryba w 2020? co roku ten sam nabór gimnazjalistów odkrywających Korwinowską propagandę.
  • Odpowiedz
Opozycji po wyborze Dudy już nie będzie - zapamiętaj moje słowa. Żegnam


@Navigatorek: Tymi słowa przedstawiłeś się kim jesteś, i jak bardzo powinniśmy tobą pogardzać.
  • Odpowiedz
@wanghoi: Nic nie poszło nie tak. To po prostu zapewne jakiś gówniarz, który nie ma świadomości jak wyglądała Polska przed 2004 i jaki ogromny postęp dokonał się w naszym kraju od tego czasu. Tylko ktoś taki może pisać ze unia jest tworem zupełnie niepotrzebnym.
  • Odpowiedz
@Mikka nieeee. Mówię jak jest. Duda wygra, bo nie ma z kim przegrać. Po prostu nie ma. To moja wina? To są fakty, a jak fakty mówią inaczej niż człowiek myśli, to nie znaczy, że fakty się zmienia.
  • Odpowiedz
Aaa #!$%@? jak to ruskie czołgi atakują mnie, przecież mam prawo do niepodległości (,)

Trump, Ameryka, pomocy!

Coo jak to nie w waszym interesie, przecież tarcza, wizy

Jak to od teraz rosyjską republiką?! ( _)


@memento_mori: sugerowanie, że unia nas ochroni przed
  • Odpowiedz