Wpis z mikrobloga

@RozowyPaskud: jest spoko, dokładnie to czego się spodziewałem. Zaraz oddaję go na podstawowy serwis po 10h, mam nadzieję że to wyeliminuje pewne niedogodności, które ma mechanicznie i wtedy będzie cud.
Plus muszę ogarnąć pozycję na rowerze i ustawienie bloków jeszcze trochę( ͡° ͜ʖ ͡°)
ile masz wzrostu i jaki rozmiar ramy?
ile masz wzrostu i jaki rozmiar ramy?

@kuraku: Mam 164 i S. Ja całe życie spędziłam na MTB i myślałam, że przesiadka na zupełnie inny typ roweru będzie traumatyczna, ale jest pozytywny zaskok: pozycja jest wygodna (mimo, że straszą, że sportowa jak na grvela), nic nie boli za bardzo, no bajka. A jak Ci Claris w nim się sprawuje? Tylko z nim jeszcze walczę ( ͡° ʖ̯ ͡°
Mam 164 i S.


@RozowyPaskud: thx.
Ja jeździłem prawie wszystkim, może poza jakimiś super hardcorowymi fullami itd.
7 lat spędziłem na szosie i bardzo to lubiłem, ale do takiego użytku jak uprawiam teraz szosa jest za mało elastyczna. XC, na którym spędziłem ostatnie kilka lat da się jechać wszędzie, ale miałem uczucie, że nie wykorzystuję potencjału. A gravel jest taki w sam raz. Z każdą przejażdżką zaskakuję się, gdzie da się