Wpis z mikrobloga

to jej się spytaj ile dostaje za sianie pisowskiej propagandy o chorobach współistniejących


@pyr_pyr_pyr: a napisalem swoj komentarz a'propos chorob wspolistniejacych czy w odniesieniu do Twojego biadolenia? (wiec pytam Ciebie) Wiec jak to bedzie? masz jakies dowody na rzekomy wzrost cisnienia przy oddawaniu krwi?
Poza tym jak juz inne wykopki napisaly-oddajac krew (i bedac conajmniej srednio ogarnietym) ma sie swiadomosc ze ta krew niekoniecznie pojdzie "wprost to dinnego czlowieka" tylko na
@pyr_pyr_pyr widać jak nie masz pojęcia o medycynie skoro negujesz coś takiego jak choroby współistniejące i ich oddziaływanie na organizm człowieka który jest zarażony koroną wirusem to atak #!$%@?ąc od tego wszystkiego ale sam poruszyłeś ten temat

Oddałem ponad 20 litrów krwi jestem jednym z wielu który to zrobił nie czuję się źle Jeśli chodzi o mój organizm nie mam nadciśnienia żadnych innych objawów a ty snujesz jakieś nie wiadomo jakie dywagacje
@pyr_pyr_pyr: Informacje o możliwym wykorzystaniu krwi masz, ekchm, w ankiecie, którą wypełniasz przy oddawaniu (strona 4). Łącznie z ewentualnym niewyrażeniem zgody. Także brawo, panie uświadamiający, uświadamiasz o czymś, o czym wie każdy, kto oddaje krew.

Co do wpływu oddawania krwi na ciśnienie:

RESULTS:

Visual examination of SBP and DBP patterns across donations revealed that, on average, donors with extreme values at one donation had relatively normal values at the other donations
@pyr_pyr_pyr mówisz że prosiłeś o Powikłania jakie mogły wystąpić a nagle tutaj wychodzisz z czymś takim jak choroby współistniejące albo nadciśnienie brak informacji o sprzedaży krwi czy to że tak w ogóle nie pomoże i do tego jeszcze że sieje pisowską propagandę.

Nadal nie odpowiedziałeś mi co twoim zdaniem znaczy sformułowanie "długotrwałe oddawanie krwi"
@pyr_pyr_pyr ale tak samo ja mógłbym oddać 5 litrów i potem mogłoby coś mi się stać to bym nie zdyskwalifikowano do końca życia na przykład jakiś wypadek albo choroba przebyta albo kontakt z jakąś osobą która chorowała na coś co w ankiecie jest zaznaczone albo wylot gdzieś za granicę do kraju który jest wyszczególniony w ankiecie albo po prostu moje fizyczne preferencje Nie pozwoliły mi na oddawanie tego więcej ale to nie
@Pociongowy: to ona #!$%@?ła o chorobach współistniejących, chcesz do oddawaj nie bronię ci tego

https://sjp.pwn.pl/sjp/dlugotrwaly;2452596.html

Ale ja nie chciałem definicji słowa długotrwały tylko to ty masz na myśli mówiąc o długotrwałym oddawaniu krwi ile to jest litrów lat miesięcy Wkłuć No nie wiem Poproszę od ciebie o konkrety co ty tutaj próbujesz sugerować