Wpis z mikrobloga

Dostałem dzisiaj w prezencie Versace Pour Homme, okazało się ze batch "w miarę" stary bo z końcówki 2018. Mając na uwadze że chyba na Wykopie czytałem że nowsze wypusty mają problemy z parametrami udałem się na Fragrę żeby zobaczyć czy tam jest ten temat poruszony. No i moim oczom ukazało się to xD ja p------e
#perfumy #schizofrenicyzfragry dopiero zauważyłem że ten prawdziwy tag ma literówkę, więc jego też dam: #schizofrenicyzfragy
Marmite - Dostałem dzisiaj w prezencie Versace Pour Homme, okazało się ze batch "w mi...

źródło: comment_15893107825V9U1W69gNmMCzIQy8jFGf.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marmite: Dopiero zauważyłem że to jest ten sam typ co od Encre Noir. Koleś jest absolutnym topem topów jeśli chodzi o tragiczne grafomaństwo

  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: a to mnie nie musisz mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°) od dawna mam odlewkę i na tyle mi się podoba że od jakiegoś czasu chciałem sobie sprawić flakon no i nadarzyła się okazja
  • Odpowiedz
@dmnbgszzz: no i pewnie często mają rację. Zdaję sobie sprawę że w świecie perfum jak w niewielu innych można się pałować do "KIEDYŚ TO BYŁO TERA TO NI MA", ale mimo wszystko chyba nie mamy do czynienia z aż tak zbiorowymi urojeniami i jednak coś jest na rzeczy xD
  • Odpowiedz
@Marmite: parametry Medusy (VPH) są s---------e od ok 2015 roku, w 2017 było apogeum, dalej nie wiem jak, bo markę Versace już kompletnie skreśliłem za te machloje z reformulacjami.
  • Odpowiedz
@SpasticInk: jutro zarzucę globala i będę wiedzieć z czym mam do czynienia ¯\_(ツ)_/¯ na angielskiej fragrze mimo wszystko ciagle jeszcze niedawno pojawiały się komentarze o tym że zapach jest bardzo trwały i to nie tylko od próbujących się pocieszać ślepych zwolenników, ale także od tych którzy sam zapach ocenili krytycznie.
  • Odpowiedz
Zorientowani w perfumach marki Versace czy powiedzie mi coś na temat aktualnych wypustów Dylan blue? Warto dopłacać do wersji 2k16 czy brać aktualny tester?
  • Odpowiedz