Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was orientuje sie czy #xkom moderuje opinie na swojej stronie?
Dodałem niepochlebną opinię o jednym produkcie i dalej się nie pojawiła.

Btw. Jakby ktoś szukał słuchawek bezprzewodowych, to odradzam na ten moment #skullcandy Skullcandy Venue (kod producenta: S6HCW-L003 | kod x-kom: 487412). O ile dźwięk i ANC całkiem niezłe to po 20 dniach używania w domu pękł plastikowy element pałąka, a x-kom mówi że takie uszkodzenia nie powstają samoczynnie i mam potwierdzić gotowość poniesienia kosztów reklamacji.

Zastanawiam się jak można nieprawidłowo używać słuchawek że ten element pękł (Zakładam że powinny leżeć w etui i ładnie wyglądać). Co najśmieszniejsze to po drugiej stronie gąbki na tym samym elemencie pojawiła się rysa, więc zaraz pewnie też pęknie z drugiej strony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
rossecki - Czy ktoś z was orientuje sie czy #xkom moderuje opinie na swojej stronie?
...

źródło: comment_1589282783fBmlilny5qW5UyWP1E5HAt.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greensy: Dlaczego dla dzieciaków? Akurat dość mocno zagłębiłem się w temat i w tym budżecie te słuchawki miały najlepszą jakość ANC. Zresztą na wszystkich testach wyginali je w każdą stronę i nic się z nimi nie działo, więc ja mam mocne podejrzenia ukrytej wady fabrycznej w tym sprzęcie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rossecki: sprzęt wysyłany na testy jest zawsze najwyższej jakości, co innego sprzęt wystawiany na półkach.

Grupą konsumencką skullcandy są ludzie młodzi, sprzęt ma dobrze wyglądać, innymi słowy najważniejszy jest design.

Słuchawki dobre jakościowo to Sennheisery, JBL lub jak masz za dużo hajsu - Bosse.

Osobiście polecam Sennheisery, mam kilka lat bezprzewodowe bt 4.40 i są nie do z-------a. Porządny sprzęt.
  • Odpowiedz
@rossecki: Komentarze są moderowane ze względów bezpieczeństwa, stąd możliwe opóźnienie czasowe w przypadku twojego komentarza. Sprawdzimy dokładnie jak to wygląda
  • Odpowiedz
@antek_akrobata: @Greensy: @ptasiek2: @RudaBrona:
Mały update, słuchawki pojechały na gwarancje przez x-kom, zobaczymy jaki będzie wyniki.
Za to odpisali mi bezpośrednio ze SkullCandy gdzie powiedzieli standardową formułką którą widziałem na innych forach, "Mamy super gwarancje 24 mce i gwarantujemy że twój sprzęt będzie działać, jak nie działa to wyślij go do nas do serwisu w Holandii i odeślemy Ci nówke sztukę" ( ͡°
  • Odpowiedz