Wpis z mikrobloga

Drodzy Bobolacy nie warto wspierać menela. Tyle wątków na wykopie, że nie bez przyczyny Menel nie ma przyjaciół. Mimo to szalony Władek postanowił zawzięcie bronić honoru Menela, no gdzież by idziej jak nie Wiskordzie. Na tagu go nie widziałem. A szkoda bo być może uniknąłby zawodu.
Ktokolwiek wyciągnął rękę menelowi ZAWSZE był trakyowany przedmiotowo. Wystarczy spojrzeć w przeszłość. Czterdzieści pare lat chłop budowlaniec, mieszka sam z matką. Nigdy z własnej inicjatywy nie zajął się domkiem, mało tego miał podobne podekscie rozszczeniowe do Majora. Skoro nie jego dom to on nic nie będzie robić. Kibel też mama dla syna powinna wybudować. To są Słowa Menela. Jak ktoś z Białegostoku probował menelowi komputer ogarnąc nabijał się z nich wręcz wywyższał się, że on to w sumie zna się lepiej. Aż wkońcu pojawił się 17 letni chłopak który lajta ustawił po czym menel wywalił go za drzwi , oczywiscie młodemu nie płacąc. Nawet menel nigdy nie przeprosił młodego z olsztyna. Majorowi również za lajta nigdy kasy nie oddał.
Menel ma też manierę obrażania wszystkich dookoła i być na tyle głupi by nie zdać sobie z tego sprawy. Uciekają również przed nim bezdomni. Więc szalony Władek uznał Menela za Słabszego i postanowił go obronić.
I po co to było skoro menel nie potrafi tego docenić?
Jak dobrze doradziłeś słowem nie wspomniał a jak źle to cię obsmarował - typowa zagrywka menela.
Intecję może i miałeś dobre ale naiwność Cię zgubiła. Takim ludziom jak menel po prostu trzeba być co najwyżej życzliwym bo ja mu też źle w zyciu nie życzę ale jakokolwiek forma pomocy dla menela jest po prostu bezcelowa. Jesli chcesz się zasłużyć u menela musisz sypnąć bardziej groszem wtedy cię pozdrowi, i da żółwika - tagi żywot bobolaka.
PS. Sławek kolejna ofiara losu ustawiła się w kolejce do Szalonego Władka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 11
@RudaBrona: abstrakcja no nie? Jak można być tak naiwnym? A najlepsze jest to, że druga ruda ofiara losu linkuje filmik szalonego Władka. Sławek chętnie by wykorzystał dobroduszność Vlada do swojej retoryki. Przecież Sławek ma dobre intecje, a hejterzy się uczepili biednego Sradka....
@Towarzysz_Sobaka: Jarek mexykano? Nie jestem jego wrogiem ani przyjacielem i mam w poważaniu co z nim będzie. Powiem tylko, iż ten człowiek jest tak bardzo pokrzywdzony przez los, który uczynił go klasycznym idiotą, iż zarówno hejtowanie albo wspieranie go jest biciem leżącego. W jednym i drugim przypadku robi mu się krzywdę.
@Naglacholera: Polemizowałbym czy to los skrzywdził Menela. Przyjmując taką retorykę można śmiało stwierdzić, że los i również skrzywdził Majora.
Tylko, że nie. To nie wina losu tylko ich samych.
Ja też źle zarówno Majorowi jak Menelowi nie życzę. Po prostu stwierdzam, że Menel ma za nic takie wartości jak przyjaźń.