Wpis z mikrobloga

zawsze jak kupowalem jakies czesci do swojego tracera w internetach, to w listach modeli czesto przewijal mi sie MT09 TRACKER. uznawalem, ze to po prostu dosc popularna literowka, ale oni naprawde wypuscili taki szit ( _) dobra, XSR jeszcze ujdzie, mimo ze mocno widac ze to w miare nowoczesny motocykl na sile stylizowany na cos bardziej klasycznego, ale to? (°°
#motocykle
Pobierz StevenHyde - zawsze jak kupowalem jakies czesci do swojego tracera w internetach, to ...
źródło: comment_1589244384RCflG67L93hqloJVSDnqu7.jpg
  • 9
@delirium_memes: @mpetrumnigrum: @BratProgramisty: @vaneck: @Nfvr: gust jest jak dupa, jednemu podobaja sie nudne motocykle, inny woli jezdzic w pozycji embrionalnej na pospawanym starociu bez zawieszenia. styl to pojecie bardzo wzgledne. ja pisalem o czym innym. robienie 'edycji' i nazywanie ich TRACKER tylko dlatego ze sie sie walnelo owiewke i dwie plakietki z tylu zwyczajnie mnie zaskoczylo. nigdy wczesniej na to cholerstwo nie trafilem, a nazwe uznawalem za
@Steven_Hyde: Bron Borze ja nie twierdze, ze to jest zly motocykl. Bo jest swietnym sport tourerem z niesamowitym silnikiem CP3. Jezdzilem tylko MT09 w naked, ale z tego co czytalem to jedyne problemy jakie z nim byly to wada fabryczna kierwonicy (shimmy mocne) i tyle. Co mogliby poprawic to pewnie ciut mocniejsze hamulce, az sie prosi takie Brembo M32 oraz ciut twardsze zawieszenie.
@Nfvr: jest taki problem, dosc spory, choc u mnie zniknal. nie wiem co konkretnie zrobilem, bo nie zwrocilem uwagi kiedy to ustapilo. w pewnym momencie zauwazylem ze cisne w opor i kierownica ani drgnie xD kiedy jezdzilem nowa demowka to juz przy mocniejszym przyspieszeniu kierownica lekko oscylowala. zawias ma opinie #!$%@?, ale mam wrazenie ze do 85kg jezdzca jeszcze robi. sam waze w tych okolicach i mam juz napiecia skrecone na