Wpis z mikrobloga

Bardziej to mnie bawi w jednym zdaniu „Audi A5” i „dream car” xDDD


@Kacorek: ona z tego co pamiętam z Radomia była, to i tak dziwne że jej dream carem nie było jakieś e46 albo e39 xD
a tak poważnie, to rozgarnięta typiara, z sensem gadała, nawet zagazowala tego gruza, więc nie było tragedii ogólnie ;)
@kawkanorbert: Mam Ci tłumaczyć zależność między tym co możesz mieć z tym o czym możesz pomarzyć?
@twinzpl: Saleen S7 albo Toyota Tundra. Dlaczego? Przeczytaj wyżej co napisałem.

@MirekWyznajeAnonimowo: XD
To mnie tak bawi bo nazywanie audi a5 samochodem marzeń to jak nazywanie naleśników z serem wykwintnym daniem dla smakoszy. Serio zrobiła gaz? :O
Teraz oglądam - ona zrobiła chipa i wrzuciła gaz? Serio? XDD
Bardziej to mnie bawi w jednym zdaniu „Audi A5” i „dream car” xDDD


@Kacorek: Mnie też rozwala użycie angielskich zwrotów tam gdzie w ogóle nie są potrzebne. A jeżeli nie o to ci chodzi to nie wiem o co.
Ja pamiętam z 15 lat temu jak z chłopakami bujaliśmy się po mieście maluchem to każdy mówił o jakiej furze marzy i to były auta jak Audi A4, VW Passat itp
Audi
to jak nazywanie naleśników z serem wykwintnym daniem dla smakoszy


@Kacorek: Z każdego dania można zrobić "wykwintne danie dla smakoszy", kwestia składników i podania. Befsztyk wołowy może kosztować i 250 zł za kilogram, bo jakość mięsa będzie lepsza niż tego biedry. I czuć różnicę jak jesz, uwierz.
@s3_owner: XDDD
@Nikczemny_Pomidor: Żeby rozjeżdżać pomidory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kawkanorbert: Marzenia z definicji są średnio osiągalne wiec są w strefie marzeń przynajmniej wg mnie. S7 jest nie do dostania tundra jest cholernie niepraktyczna dla mnie. Co do Gazu. Lubię brzmienie silnika benzynowego bardziej niż gazowego. Poza tym. Chip a potem gaz?
@masz_fajne_donice: No dokładnie, przynajmniej Ty załapałeś całość tego co napisałem. Polsza 15