Wpis z mikrobloga

Kurła pakiery czy robiąc pompki w różnych formach jestem wstanie polepszyć wygląd klaty? Cwicze od dwóch miesięcy w domu sztangą i hantlami ale bez ławki tym sprzętem klaty i tak nie zrobię więc patrzę sobie jak rosną bary triceps i cała reszta a klatka tylko jeszcze bardziej flaczeje,myślałem nad różnymi wariantami pompek typu podwyższenia itp ale #!$%@? jakoś tak nie mam przekonania czy te pompki na klatę sprawią że ona urośnie? (cwiczylem już na siłowni chociaz ostatnio mialem sporą przerwe przez skupienie sie na sw no ale sw teraz nie ma jak cwiczyc więc chce poprawic sylwetke)
#mikrokoksy #silownia #pytanie #pompki
  • 22
@HuierP10

Pompki diamentowe, badania pokazały że najlepszy wariant na klatę, do tego warto dodać coś w stylu drop seta czyli jak już nie jesteś w stanie zrobić następnego powtórzenia to pompujesz jeszcze kilka powtórzeń z udami na podłodze
Zrób se 4 serie konkretnie poziomo i 4 z całkiem sporym wznosem nóg w tych zakresach 8-15 dwa razy w tygodniu i już masz te 16 serii na klateczkę odbębnione. #!$%@?ć jeszcze jakimis rozpietkami czy floor pressem i patrzeć czy coś idzie. Ja mimo wszystko polecam przy pompkach z podniesionymi nogami mieć ręcę też mieć na jakichś książkach czy coś. Zawsze trochę głebiej zejdziesz.
@HuierP10: U mnie podczas ćwiczeń w domu klata poprawiła się objętościowo. Zawsze na siłowni robiłem wyciskanie w niskich przedziałach powtórzeń, teraz duża ilość powtórzeń pompek i daje mi to bodziec do wzrostu. Ciekawe tylko jak wyjdzie siłowo po tej przerwie.