Wpis z mikrobloga

@chigcht: A skąd ja mam wiedzieć co na myśli miał aytor. Nieznam żadnego, a jak bym znał to bym wstydził się zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chigcht: Swoją drogą śmieszna jest ta obsesja (szczególnie w Polsce) na punkcie wysrywów literatów. Machnął coś, żeby ładnie brzmiało, a teraz męczymy dzieciaki rozważaniami nad tych im bełkotem.

Co miał na myśli autor? Pewnie to, że wieczorem się naćpa z kolegami i pójdzie na dziwki do burdelu...
  • Odpowiedz
@chigcht: Chodzi o to, że medycy ratują twoje życie walcząc z koronawirusem „ostrym cieniem mgły” nie zważając na to kim jesteś bo liczy się każdy człowiek
  • Odpowiedz
@chigcht: jako ze mam w #!$%@? iq na geniusie to jebne tu adnotacje i ktoś moze sobie ja potem przekleić. Andrzej Duda w tym wersie ma na myśli anonimowych lekarzy walczących na pierwszej linii frontu z Covid19. Sam wirus metaforycznie określony jest „ostrym cieniem mgły” aby podkreślić charakterystykę wirusa jako czegoś nienamacalnego, trudnego do dostrzeżenia gołym okiem. Moze być to również nawiązanie do faktu, ze autor pali duże ilości marihuany. Nie
  • Odpowiedz