Wpis z mikrobloga

Chcemy, aby politycy odpowiedzieli za swoje działania i zaniechania związane z nieprzeprowadzeniem wyborów. Dlatego wczoraj wieczorem złożyliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa m.in. przez Jarosława Kaczyńskiego, Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobrę.
Więcej: https://siecobywatelska.pl/wobec-ich-nieodbycia/

__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #wybory #pocztapolska #prokuratura #koronawirus #polityka
  • 171
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: A tak szczerze, bo macie większe doświadczenie, czy mnie, jako osobę prywatną, zwykłego obywatela, mogą w związku z tym zawiadomieniem czekać jakieś nieprzyjemności czy po prostu będą nikim medialnym, zwykłym szarakiem i będą raczej na spokojnie mnie traktować i (raczej) oddalać (jak opisaliście)?
  • Odpowiedz
Mocno szemrana ta wasza "organizacja obywatelska". Coś chyba na bakier z apolitycznością jesteście. Tak coś mi się przypomina, że mało aktywni byliście podczas rządów poprzedniej ekipy. Czym zajmowaliscie sie za czasow rzadow PO-PSL? Czyzby tropieniem "faszyzmu" i "nacjonalizmu" w Polsce?


@Mos_Wander: Skoro tak sądzisz. Wyżej masz próbkę przygotowaną dla kolegi.

Czyzby tropieniem "faszyzmu" i "nacjonalizmu" w Polsce?

Nie jest to naszą domeną, ale może napiszesz, co jest złego w
  • Odpowiedz