Wpis z mikrobloga

Pojawiło się toto na GP to stwierdziłem, że kupie za 8 zł 2 miesiące i pogram. jednak takiego #!$%@? dawno nie stwierdziłem...

1. Czy naprawdę jedyne o co chodzi w tej grze to odpieranie hord wrogów, co by się nie działo w misji zawsze trzeba zabijać.
2. System celowania jest DO DUPY, szczególnie na padzie, zero wyczucia i czuje się jak upośledzony. Dodatkowo co chwile trzeba kogoś zabijać.
3. 90% czasu zajmuje mi przemieszczanie się co też wkurza bo kompletnie nic nie ma na tych pustkowiach
4.Strasznie długie czasy ładowania. Aż staram się robić wszystko byle się to gówno nie zaczęło wczytywać...
5. Wspominałem już o tym, że co chwile trzeba kogoś zabijać, a system celowania jest kompletnie #!$%@??

#rdr2 #xboxone #xbox #gorzkiezale
  • 5
@Alchemik88 pominę poruszanie, celowanie itp - rozumiem że komuś może się nie podobać, ale kiedy poza pierwszym uruchomieniem gry masz loadingi? Mam wrażenie właśnie że gra jest bardzo płynna.

Druga rzecz to misje, jasne są takie gdzie wybijasz pół miasta ale zabijanie w każdej to przesadne stwierdzenie, masz juz na początku gry chociażby polowanie z Hoseą, picie z Lennym, wizyta w mieście z wujkiem, odzyskiwanie długów. To wszystko to główne misje.

Jak