Wpis z mikrobloga

@Vat19pl: Postaram się dłużej, może 4, może 5, nigdy tego nie robiłem więc ciężko mi prognozować jak to na mnie wpłynie; ale skoro piszesz że od 3 łatwiej... :) na pewno 3 dni dam radę; tak się już zaprogramowałem.

@MlodyDziadzioSpamer tak szczerze to ćwiczę codziennie i na głodówce oprócz wody planowałem dalej brać kreatynę i lekko ćwiczyć do 30-40 minut; No ale twoja odpowiedz chyba zmieni moje podejście.

@escobol dzieki! Po
@InterferonAlfa_STG: Poczytaj. Detoksykacja organizmu, wzmocnienie różnych układów, lepsze zdrowie ogólnie, a także spowolnienie starzenia się. Dużo by wymieniać. Oczywiście są tez argumenty na nie - na pewno trzeba być w dobrej kondycji i nie mieć różnych chorób aby się za to zabierać.
@Kasahara: Nasłuchałem się dużo jakie to super :) poczytałem sporo i czuje się mocny fizycznie i psychicznie aby spróbować :) generalnie jakiekolwiek drastyczne zmiany w odżywianiu pewnie nie są wskazane. Trzeba jeść zdrowo i tyle, ja zacznę od takiego widzimisie aby sprawdzić sam co i jak :) póki co jest 16 dzień pierwszy i wszystko ok xD
Poczytaj. Detoksykacja organizmu, wzmocnienie różnych układów, lepsze zdrowie ogólnie, a także spowolnienie starzenia się.


@DildoShwaggins: co mam czytac? Gowno pudelkowe poradniki znachorow z bagien malopolski?
Czytam pub med i podręcznik fizjologii.
Za detoksykacje odpowiada wątroba, a nie czary.

wzmocnienie różnych układów, lepsze zdrowie ogólnie, a także spowolnienie starzenia się. Dużo by wymieniać.


tak dlugo by wymieniac, ze jednego sensownego zdania bys na ten temat nie napisal, tak zeby to mialo zwiazek
@DildoShwaggins: ale co mam przeczytac? Po wpisaniu glodowka w google na pierwszych 4 stronach sa gowno artykuly pokroju zdrowie.rmf24.
Jedyny sensowny link to wikipedia gdzie masz pobizenie rozpisany wplyw na zdrowie glodowki - wlasnie z uwzglednieniem godzin.

To mam superexpres moze jeszcze zaprenumerowac?
Radio maryja sobie wlaczyc?

Publikacje medyczne też znajdziesz.

Nie jestem pewien czy Ty wiesz co to jest publikacja medyczna.
Ale to jest takie cos gdzie ktos z tytulem
@InterferonAlfa_STG: go deeper; mnie gówno obchodzi twoje dochodzenie :) bazuję widocznie na pseudonaukowych informacjach z gówno portali i opiniach znajomych; to mnie nie zabije; testuje swój organizm na różne sposoby - bardziej lub czasem mniej rozsądnie - nikogo nie zachęcam i nic nie promuje - zapytałem o rady i je dostałem, idź się wymądrzać gdzie indziej.
@InterferonAlfa_STG: Wreszcie piszesz z sensem - dziękuję za radę. Czytałem i o tym. Zaryzykuję, dam znać. Po tej krótkiej głodówce mam dietę keto która tez nie jest najlepsza podobno ale dla mnie rewelacyjna tak samo jak jej efekty - to opinia z mojej własnej autopsji wiec nie potrzebuję ani naukowych publikacji ani farmazonów ze zdrowie.rmf24 ;) Pozdrawiam