Wpis z mikrobloga

Siemano! Kompletnie nie ogarniam #bmw mój kumpel ma niedługo urodziny, posiada E36 Coupe, którą modyfikuje na Alpine. Posiada już takie pierdoły jak gałka od biegów, obszycie skórzane do ręcznego i skrzyni, nakrętki na wentyle, emblematy. Mój budżet to 150-200zł. Myślałem, aby kupić mu jakieś dywaniki, ale wątpie abym znalazł coś w tym przedziale cenowym. Macie jakieś pomysły? Wszystko jest robione ze smakiem, więc jakieś naszycia z ksywkami i podobne gówno nie wchodzi w grę. Ogólnie mega pasjonat motoryzacji i wszystkiego co z nia zwiazane, pracujemy razem w #detailing więc może jakiś gadżet? Bo sprzętu i chemii pod dostatkiem w pracabaza. Wołam ludzi z #motoryzacja i #samochody
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stresS: może nieoryginalne ale oglądałem ostatnio firmę maxdywaniki i mają zajebiste grube materiałowe dywany, tylko nie wiem czy do takiego zabytku też będzie
@stresS: masz możliwość dyskretnego obejrzenia auta? Jak tak to zajrzyj pod auto i sprawdź czy ma dolna rozpórkę, taką na krzyż. Jak nie ma to kup mu coś takiego jak x-brace, fajny bajer do e36