Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taka historia która przywraca mi wiarę w ludzi

Jestem gejem od kilku lat jesli mozna tak powiedzieć,. Po prostu spotykam się tylko z mężczyznami od dluzszego czasu.
Trenuję MMA w jednym z mniejszych klubów na południu Polski, choć wiadomo, teraz wszystko zamknięte

Klub do którego uczęszczam ma zamkniętą grupę na FB do ogłoszen itp i na tej grupie w piątek ktoś wrzucił mój profil i moje zdjęcia z insta, wyszydzając moją orientację i zdjęcia z przyjacielem, że nie powinienem tam przychodzić i roznosić pedalstwa. Zapewne znalazł mnie po tagu klubu który przypiąłem do jednego ze swoich postów ze zdjęciem z treningu. Nie jestem jakimś aktywistą LGBT, nie całuje sie oscentacyjnie itd, ale miałem jedno zdjęcie z nad morza jak trzymam się z chłopakiem za rękę i gdzieś na zdjeciu znalazła się bransoletka z tęczą

Post na FB wrzucił jakiś fan CHWDP JP 100% typowy Patol którego nawet nie widziałem na salce ale to nie jest ważne. Ważny jest odzew. Myslalem, że już nie bede miał wstępu do tego klubu bo trenują tam profesjonalni fighterzy ale także mi.n. chłopaki z bramek i kibole. Zdziwilem sie mocno bo pod tym postem pojawiło się kilkanaście komentarzy i WSZYSTKIE osoby wstawiły się za mną, post miał tak samo około 30 reakcji z czego tylko 4-5 były ”lajki” i śmiech, a reszta emoji "angry"

Na messengera dostałem parę wiadomości, ze jak ktoś mi bedzie problemy robić to mam się zgłosić xd i dopóki nie bede klepał nikogo po tyłku pod prysznicem (xDD) to jestem na równi ze wszystkimi. A ten Seba w ogole podobno nie uczęszcza do klubu

Post długo nie wisiał, ale naprawdę nie spodziewalem się takiej tolerancji i reakcji. Nawet nie było żadnych podś#!$%@? czy niesmacznych żarcików, tylko pojechali po autorze tego posta wszyscy równo

#teczowepaski #lgbt #truestory #wyznanie #mma w sumie tez

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb710bc46fe92d49c8d0205
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: W sumie reakcja ludzi z klubu całkiem normalna, wydaje mi się, że na serio mało kto przywala się kto z kim sypia dopóki nie jest nachalny ze swoim ja i nie klepie po tyłku kolegów bez potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No wiesz ja na ten przykład nie rozumiem pociągu do innego faceta ale też wielu innych rzeczy nie rozumiem ale mi to nie przeszkadza kto sobie dobrowolnie z kimś tam żyję, jeśli Wam to pasuję i jesteście szczęśliwi to świetnie :D
ps. Zresztą im więcej gejów tym więcej wolnych kobiet więc nie jako dla hetero facetów jesteście sojusznikami ale do sebixa z iq mojego lewego buta to nie dotrze:P
  • Odpowiedz
To jest najlepszy anegdotyczny przykład na to, że większość polaków nie ma absolutnie nic do gejów.

@facetwsieci: Za pomocą anegdotycznego przykładu zwykle nie możesz wykazać takich zależności. Równie dobrze mógłbym wskazać na te samobójstwo 14-latka, co się powiesił, bo był podejrzewany o bycie gejem i postawić odwrotną tezę do Twojej.
  • Odpowiedz