Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ćwiczyłem wyciskanie z pauzą, dlatego, że słabo mi w idzie w fazie, w której sztanga jest na samym dole, gdy odrywa się od klatki. Znacie jakieś dobre ćwiczenia na wzmocnienie tej części?

Jeżeli chodzi o leg drive to ostatnio go nadużywam i na filmie starałem się jedynie trzymać stałe napięcie, bez mocnych zrywów, tak żeby poczuć bardziej klatkę.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Mahapralaja - Dzisiaj ćwiczyłem wyciskanie z pauzą, dlatego, że słabo mi w idzie w fa...
  • 7
@Mahapralaja: Jak można niby nadużywać legdrive? Gdy chcesz bardziej poczuć klatkę to czemu nie dodasz do planu jakichś rozpiętek, albo wyciskań hantli? Jeśli chodzi o twoje pytanie dotyczące wzmocnienia jakiejś części, czyli przełamywania słabych punktów to polecam ten link i tam masz wszystko rozpisane do wszystkich 3 bojów: https://www.reddit.com/r/powerlifting/comments/3051ti/reddits_compendium_to_overcoming_weak_points/
@rand0mized: jeszcze nie ma czego pokazywać, zanim ogarnę organizacyjnie dietę nie będzie za dużych zmian. Chcę się nauczyć techniki, bo gdy przyjdzie masa to siła też będzie większa, a wtedy łatwiej się rozwalić.

@smok_bozy: Dodałem kilka tygodni temu wyciskanie hantli i jest znacznie lepiej, ale wciąż mi czegoś brakuje. Dzięki za ciekawy link.
@Mahapralaja: Bardzo polecam pauze nad klatka (okolo 3-5cm), poprawia niesamowicie sile. Sam kiedys robilem podczas treningow na sile, zaczynalem od 15x80kg a potem nawet 15x120kg z ~3 sekundowym przytrzymaniem po niecalym miesiacu. Jedyne cwiczenie w ktore wierze na wytrzymalosc (no moze jeszcze hantle z ziemi);