Wpis z mikrobloga

#codziennyfuck

Do wyborów prezydenckich pozostał 1 (jeden) dzień.

Jutro wybory których nie będzie.

Wielka Brytania pokazał jak nie przeprowadzać Brexitu, a PiS pokazał jak nie przeprowadzać wyborów.

Pamiętajcie co władza o nas sądzi.

Dzisiaj wołam ostatni raz (przynajmniej ostatni to następnej daty wyborów xD)

Wykopcie ten wpis, aby jutro przypominał porażkę naszych włodarzy:

https://www.wykop.pl/link/5492589/10-maj-2020-wybory-prezydenckie/ #polityka
boguslaw-de-cubalibre - #codziennyfuck

Do wyborów prezydenckich pozostał 1 (jeden)...

źródło: comment_1589020649eowMCXoNZfsnbDFsBmg8D6.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kropek00: Tak tak. To samo było z głosowaniem przez pocztę. Zarażo nas listonosze! Roznoszą koronę! Ale zakłady pracy, kurierzy i dostawcy żarcia nie zarażają i jest git. Co te lewactwo xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: powiedziałbym, że zgrabnie omijasz problem tego, że złamano prawo, ale pisowskie kanalie są "zgrabne" jak kulawa wściekła krowa w składzie porcelany
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kropek00: ja tylko uczciwie przypomne, że to właśnie ta konstytucja i ustrój państwa pozwala na taką sytuację. Nikogo nie pociągniesz aż przed sąd, trybunał, nie ma odpowiedzialności urzędniczej, przepisy są celowo niespójne, nie konkretne. Wiesz, zdania konstytucjonalistów są podzielone xd i tak w koło Macieju. Ergo, konstytucją sama pozwala na jej olewanie.
Konstytucją powinna być szanowana ale do jasnej ciasnej, to jest ważny dokument i powinien być napisany perfekt, w
  • Odpowiedz
Kaczor nie doprowadza do wyborów


@Blaskun: w epidemii niech to zrobi bezpiecznie. przez internet, w pozniejszym terminie korespondencyjnie - bez chaosu, z procedurami, z kampanią wyborczą, sprawiedliwie dla kazdych kandydatów itd itd.
  • Odpowiedz
@Blaskun: no to jest pandemia czy jej nie ma? jesli jest to walczmy z nią sumiennie, wprowadzajac konkretne zasady bezpieczeństwa zamiast udawac, ze sie walczy.
  • Odpowiedz
za każdym razem pojawia się pisowiec który ni c--j nie ogarnia o co chodzi ale się wyrzyga bo 60 groszy piechotą nie chodzi xD


@kropek00: za każdym razem pojawia się jakiś kretyn z wykopu pracujący w trybunale konstytucyjnym
  • Odpowiedz
no tak, demokracja i konstytucja to lewackie wymysły. Nic dziwnego że się zrobił taki chlew w państwie


@kropek00: Konstytucja to według Ciebie demokracja? :D
Wyjaśnij mi w jaki sposób konstytucja wybrana głosami 53% obywateli, z których znaczna część już nie żyje po 23 latach, 6,4 miliona głosów( z czego statystycznie żyje ich około 4 mln) ma przewagę w demokracji nad głosami 8 milionów wyborców PiSów w ostatnich wyborach. Wyjaśnij mi
  • Odpowiedz
  • 17
@Blaskun przecież PiS cały czas tłumaczyl, że wybory trzeba przeprowadzić bo tak jest w konstytucji, ale nie wprowadzili stanu nadzwyczajnego tylko niezgodnie z konstytucją dwaj posłowie się umówili, że wyborów nie będzie, co więcej zdecydowali oni, że Trybunał taki stan rzeczy potem przyklepie.
  • Odpowiedz
ale co ja mam wyjaśniać? Że prawa ustanowionego zgodnie z prawem należy przestrzegać? xD


@kropek00: Nie pytałem o prawo, a o demokrację. Czyli nie potrafisz wyjaśnić, tak myślałem.

Prawem ustanowionym zgodnie z prawem jest kamieniowanie niewiernych żon w Arabii Saudyjskiej, więc argument, bo tak mówią literki na papierze trafia tylko do ludzi równie ograniczonych umysłowo jak Ty.
  • Odpowiedz
Jutro wybory których nie będzie.


@boguslaw-de-cubalibre: a może będą? Przecież nikt ich nie odwołał. Pojedźmy pod swoje lokale wyborcze, złóżmy głosy przeciwko Dudzie i niech nowy prezydent będzie wybrany 20 głosami xD

A może to właśnie pis robi? I jednak wybory się odbędą tylko nikomu nie powiedzą?
  • Odpowiedz