Wpis z mikrobloga

Wczoraj wspólnie z różową wybraliśmy się na dłuższy spacer do lasu kabackiego. Po drodze minęło nas mnóstwo rowerzystów i biegaczy. Czy ktoś zna powód dlaczego praktycznie każda biegająca kobieta była wypsikana perfumami, których zapach ciągnął się za nimi na wiele metrów? To jakiś sposób na odstraszenie dzików?
#bieganie #logikarozowychpaskow #biegajzwykopem
  • 30
  • Odpowiedz
@Kampiocha: doskonale Cię rozumiem.
@cytmirka: są jeszcze dwa inne sposoby. Mycie się, oraz pranie ciuchów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

To nie znaczy że mam śmierdzieć, wtf? A perfum używasz tylko na randkę? xD

@Kowixx: bez perfum trzeba zaraz śmierdzieć? antyperspirant też działa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@vauecki: tzw. "brise" ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszędzie musi swój
  • Odpowiedz
  • 0
@Lils piwnicy nie mam, więc nie mogę w niej siedzieć (σ ͜ʖσ)
Nie mam problemu z ludźmi wyperfumowanymi w pracy, barze, sklepie itd. ale bieganie + perfumy jest dla mnie niezrozumiałym zachowaniem i głównie tylko o to się rozchodzi...
  • Odpowiedz
To nie znaczy że mam śmierdzieć, wtf? A perfum używasz tylko na randkę? xD


@Kowixx: Możesz nie wiedzieć ale między #!$%@?ć perfumami a walić potem może być coś jeszcze. Np antyperspiranty albo lekkie sportowe zapachy.
  • Odpowiedz
A perfum używasz tylko na randkę? xD


@Kowixx: ja tak :D no i jak miałem panne to też zawsze wypachniony zadbany bez żadnego wyjątku i standardzik były perfumy itd. codzienność.
Ale tak jak jestem singlem i znikim się nie widzę to nie używam w ogóle jak gdzieś idę. do pracy tez nie.
Grunt to się myć.. wtedy nawet jak człowiek się spoci to jest czysty to nie śmierdzi.
  • Odpowiedz
@Kampiocha: Pewnie nie perfumy tylko jakies kapsulki/proszki do prania bo czesto w lesie sie niesie za biegaczami chmura na 10m przez aktywnosc fizyczna a nigdy nie czulem czegos innego od typowych chemicznych substancji
  • Odpowiedz
bieganie + perfumy


@Kampiocha: o ktorej to bylo godzinie?
Jak po poludniu to nie rozumiem spiny, zazwyczaj ludzie myja sie po bieganiu, a nie przed - jak ktos wyperfumowal sie wczesniej np do pracy to moze zapach dalej na nim zostal.

@eric2kretek: mi sie zdarza czuc proszek/plyn do plukania nawet od ludzi, ktorzy spaceruja, nie wiem czy to wynika z ilosci jakich uzywaja do prania, czy jaki moze byc inny
  • Odpowiedz
  • 1
@Mave zadałem grzecznie pytanie, wyraziłem swoje zdanie i nikogo nie obraziłem, więc nie rozumiem Twojego komentarza. Jeśli jesteś jedną z tych osób, która przed bieganiem zawsze używasz perfum, a mój wpis Cię obraził to przepraszam bardzo, chciałem tylko dowiedzieć się w jakim celu to robicie...
  • Odpowiedz